DEVA'dan İMEAK DTO Kocaeli Şubesi'ne ziyaret


Haber
12 Ekim 2021 - Salı 09:49
 
DEVA'dan İMEAK DTO Kocaeli Şubesi'ne ziyaret
DEVA Partisi Kocaeli İl Başkanı Adem Koç ve beraberindeki heyet, İMEAK DTO Kocaeli Şubesini ziyaret etti.
Sektörden Haberi
DEVA'dan İMEAK DTO Kocaeli Şubesi'ne ziyaret

Genel Başkanlığını Ali Babacan’ın yaptığı Demokrasi ve Atılım (DEVA) Partisi Kocaeli İl Başkanlığı İMEAK Deniz Ticaret Odası (DTO) Kocaeli Şubesi'ne ziyaretti bulundu.

 

DEVA Partisi İl Başkanı Adem Koç ile beraberindeki heyet, Oda başkanı Vedat Doğusel ve yönetimi ile bir araya geldi.

 

Doğusel: Deniz birinci ülkümüzdür 

 

Görüşmede, Türk denizciliğinin sorunları üzerine görüş alışverişinde bulunuldu. Başkan Doğusel, deniz ticaretinin önemine değindiği konuşmasında “Denizci ülke, denizci millet, denizci Kocaeli bizim öncelikli hedefimiz. Çünkü biliyoruz; bizim gibi coğrafyası zengin bir ülke için kalkınmanın birinci ayağı denizdir. Deniz ekonomik güçlenme, deniz refah, deniz üretim, deniz ihracat, deniz geleceğe emin adımlarla yürümektir. Mustafa Kemal’in dediği gibi; Deniz bizim birinci ülkümüzdür. Sorunlarımızı da bu bilinçle bir bir aşmaya çalışıyoruz” dedi.

 

Koç: Deniz ticareti olmazsa olmaz 

 

Daha sonra söz alan DEVA Partisi Kocaeli İl Başkanı Adem Koç ise “Genel Başkanımız Sayın Ali Babacan denizciliğe çok önem vermektedir. Üç tarafı denizlerle çevrili olan Türkiye’nin yüksek olan potansiyelinin çok çok küçük bir kısmı kullanılmaktadır. Parti programımızda da bu konu ayrıntılı bir şekilde var zaten. Bu bakımdan deniz ticareti de bizim için olmazsa olmaz değerdedir. İnanıyorum ki, Türk Denizciliğinin hak ettiği yerlere getireceğimiz günler yakındır” dedi.

 

7DENİZ 

Kaynak: (7DENİZ) - 7DENİZ Editör: Haber Merkezi
Etiketler: DEVA'dan, İMEAK, DTO, Kocaeli, Şubesi'ne, ziyaret, ,
Yorumlar
Haber Yazılımı