7Deniz Basın Yayın Reklamcılık Danışmanlık Turizm ve Organizasyon Tic. Ltd. Şti. Adına

İmtiyaz Sahibi / Grantee

İbrahim Kocamış

[email protected]

Genel Yayın Yönetmeni / Editor in Chief

Derya Altuntepe

[email protected]

Yazı İşleri Müdürü / Editorial Director

Özlem Çoban

[email protected]

Editörler / Editors

Özlem Çoban

Cengiz Tepebaş

Gece Vardiyası Editörü / Night Shift Editor

Cengiz Tepebaş

[email protected]

Hukuk Danışmanı / Jurisconsult

Av. Ömer Tunç

Mali Müşavir / Financial advisor

SMMM Salih Ekinci

Reklam /  Advertise

Haydar Özden

[email protected]

Haber Sağlayıcı Ajans / Main News Supplier

İhlas Haber Ajansı (İHA)

Domain Servisi

www.godaddy.com

Hosting

www.cloudflare.com

Yazılım

TE BİLİŞİM

Yönetim Merkezi / Headquarters

Adres: Osmanağa Mahallesi Reşit Efendi Sokak

Çelik İş Merkezi No:66 Kat:3 Daire: 22

Kadıköy-İSTANBUL

Telefon: 0 216 550 55 46-0535 019 21 08

7 Deniz Dergisi ve www.7deniz.net İhlas Haber Ajansı (İHA) abonesidir.
Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır.
www.7deniz.net harici linklerin sorumluluğunu almaz.

MARKA TESCİL SAHİBİ/Registrated Trade Mark Owner

7deniz

Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. 7deniz harici linklerin sorumluluğunu almaz. Sitede yayımlanan Köşe Yazıları ve Yorumların sorumluluğu yazarlarına aittir. 7deniz.net yazıların sorumluluğunu almaz.

Gizlilik Politikası / Privacy Policy

© Copyrigth 2020 7deniz.net tüm hakları saklıdır. Kod, haber, resim, röportaj gibi her türlü içeriğinin tüm telif hakları hak sahiplerine aittir. Siteniz.com sitesinde yer alan bütün yazılar, materyaller, resimler, ses dosyaları, animasyonlar, videolar, dizayn, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 numaralı yasa telif hakları korunmaktadır.

Bunlar 7deniz.net’in yazılı izni olmaksızın ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz. İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz.

Privacy Policy

We will keep your information confidential except where disclosure is required or permitted by law (for example to government bodies and law enforcement agencies). Generally, we will only use your information within the Siteniz.com. However, sometimes the siteniz.com uses third parties to process your information. 7deniz.net requires these third parties to comply strictly with its instructions and the 7deniz.net requires that they do not use your personal information for their own business purposes, unless you have explicitly consented to the use of your personal information in this way. When you interact with the Siteniz.com we sometimes receive personal information about you. For example, if you write to us or sign up to a newsletter, you might tell us who you are, how we can contact you and what you think of the siteniz .com and its services. When you use Siteniz.com online services, we use cookies and collect IP addresses. You can find out more about this in the 7deniz.net cookies section of our full Privacy Policy.

Hukuka Aykırılık Bildirimi

Firmamıza ait olan 7deniz.net ‘in yayınlarında, hukuka, yasaya, telif haklarınıza ve kişilik haklarınıza saygılı bir biçimde yayın yapmayı amaç edinmiş olup, 5651 sayılı yasa gereği “içerik sağlayıcı” olarak hizmet vermektedir. Bu sebepten yayın organları tarafından yayınlanan haberleri okurlarımıza aktarmaya çalışmakta olduğumuzdan hukuka aykırı görülen içerikleri kontrol etme yükümlülüğümüz yoktur. Sitemiz “uyar ve kaldır” prensibi ile işlem yaptığından, herhangi bir haber ile kişiliğinize, şirketinize, telif haklarınıza, eserlerinize veya yasal haklarınızın çiğnendiğini düşünen hak sahipleri [email protected] üzerinden bize ulaşabilirler. Talep ve şikayetler avukatımız tarafından incelenecek ve ihlal olması durumunda gerekli içerikler kaldırılacaktır.