Bakü merkezli United Alliance Group, denizcilik alanında işbirliğinin gelişmesi ve denizcilik mevzuatıyla ilgili bilgi ve deneyimlerin paylaşımı için Bakü 2024 Shipping Dinner’a Türkiye’den ve Hazar’a komşu ülkelerden denizcilerin katılacağı etkinlik için hazırlanıyor.

İki gün sürecek etkinliğin ana hedefini, Azerbaycan ve Türk denizcilik sektörü arasındaki ilişkilerin geliştirilmesi oluşturuyor. İnsan kaynakları ve mürettebat vurgusu da dahil olmak üzere farklı konularda da konferansların düzenleneceği Bakü 2024 Shipping Dinner’a akademisyenler, dünyanın birçok ülkesinden temsilciler ve Uluslararası Denizcilik Örgütü’nden yetkililer katılacak.


Asıf Mehdiyev

United Alliance Group Müdürü Asıf Mehdiyev 7Deniz’e yaptığı açıklamada bu etkinliğin Azerbaycan ile Türkiye arasındaki işbirliği için önemine değinerek, her iki ülke denizcilerinin sektör adına yeni projeler geliştirme potansiyeli taşıdığını vurguladı.

Suzan Atasoy: Amacımız sektördeki kadınlara ilham olmak Suzan Atasoy: Amacımız sektördeki kadınlara ilham olmak

20-21 Haziran’da Bilgah Beach Hotel ve Marriott Hotel Boulevard’da düzenlenecek etkinliğin programına şu linkten ulaşabilirsiniz: https://www.bakushippingdinner.com/ 

7DENİZ

Editör: Haber Merkezi