Turkon, Marka Destek Programına alınan ilk ve tek line oldu


Haber
03 Şubat 2021 - Çarşamba 14:20
 
Turkon, Marka Destek Programına alınan ilk ve tek line oldu
Hedef pazarlara odaklanma stratejisi ve başarıyla uyguladığı "Müşteriye özel çözümler” Hizmet Modeli ile sektörde referans olan Turkon Line, Turquality denetimleri başarıyla tamamlayarak “Marka Destek Programı” kapsamına alınan 'ilk ve tek' Line oldu.
Deniz Ticareti Haberi
Turkon, Marka Destek Programına alınan ilk ve tek line oldu

20 yılı aşkın süredir Amerika, Avrupa, Akdeniz ve Karadeniz pazarlarında aktif olarak deniz taşımacılığı hizmeti sunan Turkon Line, Turquality’nin Marka Destek Programı kapsamında Türk bayrağını kıtalararası deniz taşımacılığında gururla dalgalandıracak.

 

Ana pazarları arasında Türkiye, ABD, Mısır, İsrail, Lübnan, İspanya, İngiltere, Benelux, Almanya ve Kuzey Kıbrıs bulunan Turkon Line'ın 23 ülkede, 28 Acente, 44 Acente ofisi ve 5 ülkede, 11 Turkon Ofisi bulunuyor. Ana amacı, hedef pazarlara odaklanma stratejisi ve başarıyla uyguladığı “Müşteriye özel çözümler” Hizmet Modeli ile sektörde referans noktası olan firma, global düzeyde iyileştirmelerin yapıldığı bir dönemin ardından,Turquality denetimleri başarıyla tamamlandı ve Turkon Line “Marka Destek Programı” kapsamına alındı.

 

 

'Global arenada tam yol ilerlememizi sağlayacak'

 

Turkon Line CEO'su Alkın Kalkavan konuya ilişkin yaptığı değerlendirmede “Markaların global pazarlarda desteklenmesini amaçlayan Turquality’nin Marka DestekProgramı’na layık görülen, sektörümüzde ilk ve tek Line olduğumuz için son derece gururluyuz. Hedeflerimize büyük bir sorumlulukla yürürken, Turquality bize çok büyük bir ivme kazandıracak ve global arenada tam yol ilerlememizi sağlayacaktır. Özellikle hedef pazarlarımıza yönelik yatırımlarımıza ve marka bilinirliğini artıracak faaliyetlerimize daha da hız katacaktır. Turquality Marka Destek Programı sadece programa dahil olan şirketlere değil, Türkiye markasına da büyük katkı sağlamaktadır” dedi.

 

 

7DENİZ 

Kaynak: (7DENİZ) - 7DENİZ Editör: Haber Merkezi
Etiketler: Turkon,, Marka, Destek, Programına, alınan, ilk, ve, tek, line, oldu,
Yorumlar
Haber Yazılımı