CNR Avrasya Boat Show fuarı yarın kapılarını açıyor
tmh
düzkoç

anka
Haber
31 Mayıs 2021 - Pazartesi 17:34
 
CNR Avrasya Boat Show fuarı yarın kapılarını açıyor
Türkiye’nin en görkemli denizcilik buluşması CNR Avrasya Boat Show Denizde - Uluslararası Deniz Araçları Ekipmanları ve Aksesuarları Fuarı, yeni normale dönüş kriterleri kapsamında 1 Haziran'da kapılarını açıyor.
Sektörden Haberi
CNR Avrasya Boat Show fuarı yarın kapılarını açıyor

karcı
mce

Türkiye’nin en görkemli denizcilik buluşması CNR Avrasya Boat Show Denizde - Uluslararası Deniz Araçları Ekipmanları ve Aksesuarları Fuarı, yeni normale dönüş kriterleri kapsamında alınan bir dizi önlem ile deniz tutkunlarını bir araya getiriyor. CNR Holding kuruluşlarından Pozitif Fuarcılık A.Ş. tarafından Yat ve Tekne Endüstri Derneği (YATED) işbirliği ile organize edilen fuar, 01 – 06 Haziran 2021 tarihleri arasında Ataköy Marina Mega Yat Limanı’nda kapılarını ziyaretçilerine açıyor.

 

1 Haziran’da (YARIN) açılacak olan fuarda, kategorilerinin en iyisi olan tekneler, katamaranlar, şişme botlar, deniz motorları ve başlangıç tekneleri ile tekne ekipmanları ve aksesuarlar tanıtılacak.

 

100’ler deniz aracının sergileneceği CNR Avrasya Boat Show Denizde - Uluslararası Deniz Araçları Ekipmanları ve Aksesuarları Fuarı’nı ziyaretiniz bizleri mutlu edecektir.

 

7DENİZ 

Kaynak: (7DENİZ) - 7DENİZ Editör: Haber Merkezi
Etiketler: CNR, Avrasya, Boat, Show, fuarı, yarın, kapılarını, açıyor,
anka yorumlar
Yorumlar
Haber Yazılımı