Logitrans, yurtdışı seferlerine Fas'ı da ekledi


Haber
09 Şubat 2021 - Salı 13:42
 
Logitrans, yurtdışı seferlerine Fas'ı da ekledi
Karayolu, denizyolu, demiryolu, havayolu ve intermodal taşımacılık çözümlerinin yanı sıra, depolama, gümrükleme, tedarik zinciri çözümleri ve e-ihracat hizmetleri sunan Logitrans Lojistik A.Ş., geçtiğimiz ay Fas’a taşımacılık hizmeti vermeye başladığını duyurdu.
Lojistik Haberi
Logitrans, yurtdışı seferlerine Fas'ı da ekledi

Karayolu, denizyolu, demiryolu, havayolu ve intermodal taşımacılık çözümlerinin yanı sıra, depolama, gümrükleme, tedarik zinciri çözümleri ve e-ihracat hizmetleri sunan Logitrans Lojistik A.Ş., geçtiğimiz ay Fas’a taşımacılık hizmeti vermeye başladığını duyurdu. Fas’ın en köklü ve büyük lojistik hizmet sağlayıcısı Timar işbirliği ile, bu bölgede de Güvenli, Hızlı ve Ekonomik Taşımacılık ilkeleri doğrultusunda çalışmayı sürdürüyor.

 

Logitrans Lojistik A.Ş. Fas ve Iberia Hat Müdürü Fadim Uysal, “Türkiye’nin en fazla ticaret yaptığı Afrika ülkelerinden 5. sırada olan Fas’a seferlerimiz başladı. Hem komple hem de parsiyel yüklerin düzenli olarak her Cuma – Cumartesi çıkışları yapılmaktadır. Yalnızca 6 günde Fas’a ulaşarak ülkenin en büyük lojistik hizmet sağlayıcılarından olan Timar’ın da işbirliği ile, en düşük seviyede yerel masraflarla ve en yüksek güvenlik koşullarında müşterilerimize hizmet sağlıyoruz. Bunu yaparken avantajlı fiyatlar ve hızlı teslimat anlayışımızdan da ödün vermiyoruz” diye konuştu. 

 

Logitrans, bölgeye yönelik taşımalara ek olarak, Fas’ta gümrüklü, ısı ve nem kontrollü depolama hizmetleri ile ayrıca Fas ülke içi dağıtım hizmetlerini de sunuyor. 

 

7DENİZ 

Kaynak: (7DENİZ) - 7DENİZ Editör: Haber Merkezi
Etiketler: Logitrans,, yurtdışı, seferlerine, Fas'ı, da, ekledi, ,
Yorumlar
Haber Yazılımı