Aqua Chartering, 6. Bosphorus Ship Brokers Dinner öncesi müşterilerini 3 gün süren etkinlikte bir araya getirdi. 

Aqua Chartering’in Kadıköy Koşuyolu’ndaki ofisinde düzenlenen etkinliklere brokerler, armatörler, tersaneciler ile aralarında Uni-Tankers CEO'su Per Ekman'ın da bulunduğu yurt dışından çok sayıda isim katıldı.

SHIPROUTE-24, denizcileri İstanbul’da buluşturacak SHIPROUTE-24, denizcileri İstanbul’da buluşturacak

Aqua Chartering’den Ayşegül Görür 7DENİZ’e yaptığı açıklamada “Posidonia Denizcilik Fuarı’ndan sonra Bosphorus Ship Brokers Dinner’a ev sahipliği yapmak çok önemli. Tanker tarafından bakınca bu kadar armatörü kiracı portföyünü Türkiye’de misafir etmek çok iyi bir şey. Bosphorus Ship Brokers Dinner ile Posidonia’nın aynı kategoriye gelmesi çok önemli” dedi.

Bu yıl öncekilerden farklı olarak gelenlerin belirli bir segment değil de her segmentten olduğunu belirten Görür, “Hem petro kimyasal hem de gaz taşımacılığı yapan insanları görüyoruz. İnsanların bugün Aqua çatısı altında olması şirketimiz açısından çok önemli. Avrupalı bir firma bu sene toplantılarını Türkiye’de yapıyor. Bu da Bosphorus Ship Brokers Dinner’a ne kadar önem verdiklerini gösteriyor. Bundan onur duyuyoruz. Sonraki yıllarda ticari ve farklı segmentlerde ayrı ayrı yapılmasını bekliyorum” diye konuştu.

Aqua etkinliğini 3 güne yaydıklarını ifade eden Görür bunun amacının gelen insanları en sağlıklı şekilde ağırlamak olduğunu dile getirdi. Görür, katılımcıların zamanlarının sınırlı olduğunu kaydederek onlara geniş zaman sağlamanın öneminin altını çizdi.

7DENİZ

Editör: Haber Merkezi