Expomaritt Exposhipping İstanbul Fuarı’nda yerlerini aldıklarını söyleyen  VTS Denizcilik kurucularından Kaptan Bünyamin Özdemir, “Şu anda 25 ülkede aktif olarak faaliyet gösteriyoruz ve denizcilik sektöründeki birçok saygın firma tarafından güvenilen bir Marine Survey firmasıyız” şeklinde konuştu.

VTS Denizcilik olarak kısa süre içinde yakaladığımız bu büyük çıkışla birlikte denizcilik sektöründeki başarılarımıza odaklanıyoruz diyen Özdemir, “Firmamızın kadrosu, denizde uzun yıllar çalışmış profesyonellerden oluşuyor ve denizcilik sektörünün geleneklerini ve adetlerini içselleştirmiş durumda. Bu deneyimle güçlendirilmiş bilgi, müşterilere mükemmel hizmet sunma konusundaki yeteneklerimizi artırıyor” ifadelerin kullandı.

Özdemir sözlerine şöyle devam etti;

Müşteri memnuniyetini en üst düzeye çıkarmayı hedefleyen bir yaklaşım benimsiyoruz. Çözüm odaklı bir firma olarak, müşterilerimizin beklentilerini anlamak ve karşılamak için kararlıyız.

Ayrıca, sektördeki gelişmeleri de yakından takip ediyoruz.  Sektöre destek olmak amacıyla düzenlenen Exposhipping 2023 Fuarı'na katıldık.

Bu fuar VTS Denizciliğin sektördeki yerini ve sunduğumuz hizmetleri tanıtma fırsatı sunuyor. VTS Denizcilik ekibi olarak, Hall 4 - 4C121 numaralı stantta sizi ağırlamaktan mutluluk duyacağımızı belirtmek isteriz.

Hayfa Limanı'nda Türk sahipli gemide yangın Hayfa Limanı'nda Türk sahipli gemide yangın

7DENİZ

Editör: Haber Merkezi