1985 yılında kurulan ve denizcilik sektörünün çeşitli alanlarında 38 yılı aşkın bir deneyime sahipolan AVS, uluslararası denizcilik sektörünün en önemli markalarını, Türkiye’nin önde gelen firmaları ile buluşturan ExpomarittExposhipping2023’deki yerini aldı.

Fuarın en renkli buluşma noktası her zaman olduğu gibi yine AVS standıydı. Fuarı ziyaret eden misafirlere AVS’nin şefleri tarafından özenle hazırlanan ikramlar servis edildi ve müzik eşliğinde sohbetler edildi.

Fuarın ana sponsoru olan AVS’nin standını ziyaret edenler arasında İMEAK Deniz Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Tamer Kıran da vardı. AVS Yönetim Kurulu Başkanı Abdülvahit Şimşek tarafından karşılanan Başkan Tamer Kıran ve beraberindeki heyete ikramlar yapıldı. Samimi sohbetlerin gerçekleştiği buluşma sonunda bir de hatıra fotoğrafı çekildi.

Dünya denizcilik sektörü '8. Mare Forum İstanbul'da bir araya geldi Dünya denizcilik sektörü '8. Mare Forum İstanbul'da bir araya geldi

AVS,14 Ekim 2023 tarihine kadar sürecek olan ExpomarittExposhipping Fuarı’nda yerli ve yabancı misafirlerini ağırlamaya devam edecek.

7DENİZ 

Editör: Haber Merkezi