Yönetmelik Haberleri

Yönetmelik haberleri ve güncel Yönetmelik gelişmeleri, Yönetmelik ile ilgili tüm video, Yönetmelik fotoğrafları ve Yönetmelik haberleri 7deniz Haber sitemizde


Tüm Yat İşletmecileri, Yatırımcıları, Broker ve Acenteleri Derneği (TYBA) Başkan Yardımcısı Şeref Sevi, “Hiç beklemediğiniz bir anda yabancı bayraklı tekneler...

Güncel

Türkiye'nin yetki alanları dahilindeki denizlerde çatışmaları önlemek için hazırlanan yönetmelik Resmi Gazete'de yayımlandı.

Güncel

Türkiye'deki kıyı tesisleri arasında ve yurt dışındaki kıyı tesislerine yönelik araç veya yolcu taşıyan gemilerle yapılan düzenli seferlere ilişkin usul...

Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığının Kıyı Tesislerine Yeşil Liman Sertifikası Düzenlenmesi Hakkında Yönetmeliği Resmi Gazete'de yayımlanarak yürürlüğe girdi.

Güncel

Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı, gemilerin demirleme ücretleri hakkında yönerge yayımladı.

Cumhurbaşkanı Kararnamesi'ne göre Gemi Sicil Tüzüğü ve Gemi Bayrak Belgeleri Tüzüğü yürürlükten kaldırılarak, Gemi Sicil Yönetmeliği yürürlüğe girdi.

Sektörden

Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı tarafından hazırlanan Limanlar Yönetmeliğinde Değişikliği Yapılmasına Dair Yönetmelik'le tehlikeli yük taşıyan gemilerin uyması gereken kurallar güncellendi.

Sektörden

Denizcilik Genel Müdürlüğü, "Karayoluyla Taşınan Yüklerin Denizyoluna Aktarılmasının Desteklenmesi Hakkında Yönetmelik" kapsamında ilk destek belgesi imzalandığını duyurdu.

Reklam Bloğu
Reklam Bloğu
Reklam Bloğu
Reklam Bloğu
Reklam Bloğu
Reklam Bloğu