İftar Haberleri

İftar haberleri ve güncel İftar gelişmeleri, İftar ile ilgili tüm video, İftar fotoğrafları ve İftar haberleri 7deniz Haber sitemizde


Güncel

Sektörün önemli tedarik firmalarından AVS Global, Pendik Kurtdoğmuş Köyü meydanında iftar yemeği gerçekleştirdi.

Sektörden

Türkiye Gemi Tedarikçileri Derneği (TURSSA), denizcilik sektörünü iftarda bir araya getirdi.

Sektörden

İMEAK Deniz Ticaret Odası, Türk Armatörler Birliği ve S.S. Armatörler Taşıma ve İşletme Kooperatifi Büyük Kulüp’te iftar yemeği verdi.

Güncel

İMEAK Deniz Ticaret Odası (DTO) Aliağa Şubesi iftar yemeği düzenledi. Aliağa Radisson Otel’de düzenlenen iftar programına katılım yoğundu.

Sektörden

Onursan, denizcilik sektörünün temsilcilerini iftar yemeğinde bir araya getirdi.

Sektörden

Gemi Brokerleri Derneği (GBD) üyeleri ve denizcilik camiası iftar yemeğinde bir araya geldi.

Sektörden

Denizcilik sektöründe gemi tedariği ve çeşitli alanlarda faaliyet gösteren AVS, Pendik Belediyesi iş birliği ile yaşlılar için iftar yemeği verdi.

Sektörden

Koster Armatörleri ve İşletmecileri Derneği (KOSDER), denizcilik sektörünü 7’ncisini gerçekleştirdiği iftar yemeğinde bir araya getirdi.

Sektörden

WİSTA Türkiye, her yıl geleneksel olarak düzenlediği iftar yemeğini bu yıl Moda Deniz Kulübü'nde verdi.

Sektörden

SMYRNA MARINE GROUP, dostları, iş ve çözüm ortakları ile şirket çalışanlarıyla geleneksel iftar yemeğinde bir araya geldi.

Güncel

Negmar Grup şirketlerinden deniz taşımacılığının yenilikçi ve rekabetçi markası Narlı Feribot,geleneksel hale getirdiği ramazan ikram uygulamasına devam ediyor. Şirket, bu...

Sektörden

KOSDER, onbinlerce kişinin yaşamını yitirdiği Kahramanmaraş merkezli iki büyük depremin ardından her sene düzenlediği geleneksel iftar yemeğini iptal ederek, yemek...

Reklam Bloğu
Reklam Bloğu
Reklam Bloğu
Reklam Bloğu
Reklam Bloğu
Reklam Bloğu