Denizcilik sektörünün çeşitli alanlarında faaliyetler yürüten AVS, Yaşlılar Haftası kapsamında 20 Mart Çarşamba günü iftar yemeği düzenledi.

İftar yemeği, Pendik Belediyesi’ne ait olan, 65 yaş ve üzeri yurttaşların aktif ve sağlıklı bir yaşam sürmelerini desteklemek için hizmet veren Vefa Kıraathanesi ile ortaklaşa gerçekleştirildi. AVS Catering ekibinin özenle hazırladığı yemekler yaşlılara ikram edilirken, AVS’nin merkez ofis çalışanları da gönüllü olarak hizmet etti.  

AVS’den yapılan açıklamada, “Yaşlılarımızın sağlığı ve mutluluğu için yapılan bu değerli çalışmaya destek vermekten ve iftar yemeği sunmaktan büyük bir memnuniyet duyuyoruz. Bu özel etkinlikte yer alan tüm misafirlerimize, Pendik Gençlik Kampı'nda gerçekleştirdiğimiz bu anlamlı birliktelikte bizimle oldukları için teşekkür ederiz. Yaşlılarımızın her zaman yanlarında olduğumuzu ve onlara destek olmaktan gurur duyduğumuzu belirtmek isteriz” denildi.

"Evyapport'taki kaza nedeniyle yeni rota arayışı kaçınılmaz" "Evyapport'taki kaza nedeniyle yeni rota arayışı kaçınılmaz"

AVS, gelecekteki organizasyon ve etkinliklerini sosyal sorumluluk projeleri kapsamında sürdürmeyi amaçladığını açıkladı. Topluma katkı sağlayacak daha birçok projeyi hayata geçirmek için heyecanlı olduklarını belirten AVS yetkilileri, “Toplumumuza ve çevremize daha fazla fayda sağlamak adına çalışmalarımızı sürdüreceğiz” ifadelerini kullandı.

7DENİZ

Editör: Haber Merkezi