Masmavi denizleri, doğal güzellikleri ve kaliteli hizmet anlayışı ile ülkemiz, dünya kruvaziyer turizminin vazgeçilmezleri arasında geliyor.Türkiye’de yabancı sahipli bir cruise gemisini işleten ilk firma olan CamelotMaritime, yatırımları ile ülkemizin kruvaziyer turizmini geliştirmeye vebu alanda öncü olmaya devam ediyor. 

Sezon hazırlıklarımızı tamamladık

Yeni sezona çok iyi hazırlandıklarını ve sezondan çok umutlu olduklarını ifade eden CamelotMaritime Kurucusu ve Yönetim Kurulu Başkanı Kaptan Emrah Yılmaz Çavuşoğlu,“Yeni sezon öncesi gemimizin teknik bakımlarını yaparak müşterilerimize sorunsuz hizmeti hedefledik. Mevcut kadromuz kalifikasyon anlamında çok iyi bir noktadaydı fakat biz bununla yetinmedik, kalitemize kalite kattık. Kadromuzu daha da zenginleştirip güçlendirdik” dedi.Turlarla ilgili olarak Çavuşoğlu, “Sochi çıkışlı, Trabzon, Sinop, Ordu, Amasra ve İstanbul uğraklı 1 haftalık turlarımız, haziranın başlarından itibaren Çeşme uğrağını da içerisine karatarak zenginleşiyor. Ayrıca ekim ayından sonra Kuşadası ve Mısır / İskenderiye planlamalarımız mevcut” bilgisini verdi.

Yeniliklerimizle çocuklu ailelerin gözdesi olacağız

Yeni sezon hazırlıkları içerisinde her ayrıntıyı düşündüklerini belirten Kaptan Çavuşoğlu, geçen yıllardan farklı olarak bu yıl gerçekleştirdikleri yeniliklerle misafirlerin ihtiyaçlarını karşıladıklarını belirterek şunları söyledi: “Gemimizin yaşan alanlarında misafirlerimizin ihtiyaçlarına yönelik ve onlara daha iyi hizmet sunmak için bazı değişiklikler oldu. Önceki sezonlarda eksikliğini hissettiğimiz bir çocuk alanı oluşturduk.Artık çocuklu misafirlerimizin, çocuklarının zamanını güvenli ve eğlenceli geçirebileceği bir alanımız mevcut. Bol bol güneş deniz ve keşfedilmeyi bekleyen rotalar, kültür zenginlikleri ile her zaman misafirlerimizin yanındayız. Misafirlerimiz farklı kültürler, leziz menüler ve tatlar keşfetmenin tadını doyumsuz eğlencelerle birlikte çıkartsınlar. Hizmet kalitemiz, güleryüzlü çalışma arkadaşlarımız ile tatil anlayışını yeniden yazıyoruz.CamelotMaritime olarak geniş yelpazesi olan bir denizcilik firmasıyız. Bununla alakalı, filomuza katılan son LPG gemisi ile denizcilik sektörüne göz kırptık. Yeni atılımlar için hiç durmadan çalışıyoruz.Güzel bir cruise sezonu ve denizcilik sektörünefarklılık katacağımız bir sene bizi bekliyor.”

Didim'den Yunan adalarına feribot seferleri başladı Didim'den Yunan adalarına feribot seferleri başladı

7DENİZ 

Editör: Haber Merkezi