Feribot Haberleri

Feribot haberleri ve güncel Feribot gelişmeleri, Feribot ile ilgili tüm video, Feribot fotoğrafları ve Feribot haberleri 7deniz Haber sitemizde


Dünyadan

ABD Ulaştırma Bakanlığı, yolcu feribotu hizmetlerini desteklemek ve geliştirmek için ayırdığı bütçeyi açıkladı.

Dünyadan

Mozambik kıyılarında, yaklaşık 130 kişiyi taşıyan bir feribotun batması sonucu ilk belirlemelere göre 94 kişi hayatını kaybetti.

Dünyadan

Tayland'da denizin ortasında alev alan feribottaki 108 kişi son anda kurtarıldı.

Gemi İnşa

Denizcilik endüstrileri için uluslararası bir teknoloji ve hizmet sağlayıcısı Norveç merkezli HAV Design, Fjord1 için dört adet yeni inşa otonom...

Güncel

Çanakkale’nin Kuzey Ege Denizi’ndeki Bozcaada ve Gökçeada ilçelerine yapılması planlanan bazı tarifeli feribot seferleri olumsuz hava şartları nedeniyle iptal edildi.

Dünyadan

Filipin Sahil Güvenlik, bir yolcu feribotundaki kaptan ve üçüncü kaptanın, yolcu gemisiyle çatışması sonucu öldüğünü bildirdi.

Güncel

Çanakkale’nin Bozcaada ve Gökçeada ilçelerine pazar günü yapılması planlanan tüm tarifeli feribot seferleri olumsuz hava şartları nedeniyle iptal edildi.

Güncel

Kırım Parlamentosu'nun başkanı Vladimir Konstantinov, Kırım ve Türkiye arasındaki feribot hattının gelecekte yeniden faaliyete geçebileceğini belirtti.

Dünyadan

İsveç açıklarında geçtiğimiz hafta karaya oturan feribot yeniden petrol sızdırmaya başladı.

Güncel

Bitlis'in Tatvan ilçesinde inşa edilerek "İdris-i Bitlisi" ile "Sultan Alparslan" adı verilen feribotlar, Van Gölü'nde özellikle yük taşımacılığını canlandırdı.

Dünyadan

Nijerya’nın Nijer eyaletinde feribotun alabora olması sonucu en az 26 kişi hayatını kaybetti.

Dünyadan

Endonezya’nın Sulawesi Adası yakınlarında bir feribotun alabora olması sonucu 15 kişi hayatını kaybederken 19 kişiden de haber alınamıyor.

Reklam Bloğu
Reklam Bloğu
Reklam Bloğu
Reklam Bloğu
Reklam Bloğu