Çatışma Haberleri

Çatışma haberleri ve güncel Çatışma gelişmeleri, Çatışma ile ilgili tüm video, Çatışma fotoğrafları ve Çatışma haberleri 7deniz Haber sitemizde


Güncel

İstanbul'da Türkeli Demir Sahası'nda çatışan kargo ile dökme yük gemisinde hasar meydana geldi.

Dünyadan

Evergreen Marine Corporation'ın gemilerinden biri, başka bir gemiyle çatışmasının ardından soruşturma için Çin'in Qingdao Limanı'nda alıkonuldu.

Güncel

Türkiye'nin yetki alanları dahilindeki denizlerde çatışmaları önlemek için hazırlanan yönetmelik Resmi Gazete'de yayımlandı.

Güncel

İstanbul Boğazı'nda sabah saatlerinde 100 metreden uzun 2 gemi çatıştı. Gemiler Ahırkapı Demir Sahası'na demirledi.

Dünyadan

Filipin Sahil Güvenlik, bir yolcu feribotundaki kaptan ve üçüncü kaptanın, yolcu gemisiyle çatışması sonucu öldüğünü bildirdi.

Güncel

Volgo Don 207 isimli gemi ile Astrid L isimli geminin Ahırkapı Demir Sahası'nda çatıştığı bildirildi.

Dünyadan

Kuzey Denizi'ndeki Alman Körfezi'nde dün 2 yük gemisinin çarpışmasının ardından başlatılan kayıp 4 denizciyi arama çalışmaları durduruldu.

Dünyadan

Almanya’da Kuzey Denizi açıklarında iki yük gemisinin çarpışması sonucu bir kişinin hayatını kaybettiği, kayıp 4 kişiyi arama çalışmalarının ise sürdüğü...

Dünyadan

Almanya açıklarında bir İngiliz kargo gemisinin çarpışmanın ardından battığı ve çok sayıda kişinin kayıp olduğu bildirildi.

Dünyadan

Filipinler'e ait gemilerle Çin sahil güvenlik ve misil gemileri Güney Çin Denizi'nde çarpışırken taraflar bu çarpışmadan birbirlerini sorumlu tuttu.

Güncel

Yunanistan'ın İkaria Adası açıklarında iki kargo gemisinin çatıştığı bildirildi.

Dünyadan

Güney Çin Denizi’nde tartışmalı bir bölgede, bir ticari gemi balıkçı teknesine çarptı ve 3 Filipinli balıkçı hayatını kaybetti.

Reklam Bloğu
Reklam Bloğu
Reklam Bloğu
Reklam Bloğu
Reklam Bloğu
Reklam Bloğu