Türkiye Gemi İnşa, Denizcilik ve Jeneratör sektörü, BTMCo ve grup firmaları tarafından organize edilen ve makine ve güç üretim sistemlerindeki yeniliklerin tanıtıldığı Kıbrıs etkinliğinde bir araya geldi.

BTMCo grup firmalarının8-10 Eylül 2023 tarihlerinde Kıbrıs Kaya Artemis Otel’dedüzenlediği etkinlik, gemi inşa sektörü, denizcilik sektörü ve jeneratör üreticilerinin yüksek katılımı ile gerçekleşti.

MoteursBaudouin ve Weichai makina üreticilerinin, piyasaya yeni süreceği makina ve sevk sistemi çözümlerinin tanıtıldığı lansmanda; gelecekte kullanılacak alternatif enerji sistemleri, sektörel ihtiyaçlara alternatif oluşturacak dizel makineler ve bu kapsamda yapılan yatırımlarla ilgili bilgilendirmeler yapıldı.

Yüksek katılımcı sayısı ve  yoğungeçen etkinlikte, ilgili sektörlerin önde gelen isimleri,  sektörü  ne gibi yeniliklerin beklediğine ve bunların sektöre etkilerine dair geleceğe projeksiyon tuttular. MoteursBaudouin ve Weichai gibi Dünya’nın önde gelen üreticilerinin Türk Gemi inşa, denizcilik ve jeneratör üretim sektörlerine duydukları güvenin ve ilginin de belirtildiği etkinlik toplu fotoğraf çekimi ile sonlandırıldı.

15 savaş gemisi Boğaz'dan geçti 15 savaş gemisi Boğaz'dan geçti

7DENİZ