Denizcilik sektörünün önemli isimlerinden AVS Global Ship Supply (AVS) Yönetim Kurulu Başkanı Abdülvahit Şimşek, Batman Petrolspor Kulübü’nün Yönetim Kurulu’na girdi.

13 Temmuz 2023 tarihinde yapılan toplantıda TPAO Batman Petrolspor Kulübü’nün yeni yönetimi belirlenerek görev dağılımı yapıldı. Denizcilik sektöründe hizmet veren önemli iş insanı Abdülvahit Şimşek, yeni yönetimi kurulunda yer aldı.

TPAO Batman Petrolspor Yönetim Kurulu üyeleri ve görev dağılımı şöyle:

Başkan

Mustafa Demir

IBRD'den Türkiye'ye deniz üstü RES için 7,9 milyon avro kaynak sağlayacak IBRD'den Türkiye'ye deniz üstü RES için 7,9 milyon avro kaynak sağlayacak

Asbaşkan

Mert Nasıroğlu

Futbol Şube Sorumlusu

Mustafa Balaban

Mali işler Sorumlusu

Fereç Kılıçer

Basın Sözcüsü ve Kurumsal

Cemal Kaya

Hukuk İşleri

Ziyaeddin Beyca

Stad ve Taraftar Sorumlusu

Hıdır Taymur

Yönetim Kurulu Üyesi

Abdülvahit Şimşek

Yönetim Kurulu Üyesi

Hafzullah Yıldız

Yeniden TPAO’ya devredildi

2014 yılında ödenek yetersizliğinden ödeneği kesilen ve ardından iş insanı Aydın Gülmez’e devredilen Batman Petrolspor, geçtiğimiz günlerde Türkiye Petrolleri Anonim Ortaklığı’na (TPAO) devredilmişti. TPAO Batman Bölge Müdürü Mustafa Demir’in başkanlığına getirildiği Batman Petrolspor’un ismi TPAO Batman Petrolspor olarak değiştirilmişti. Devir işlemleri 6 Temmuz’da tamamlanan kulübün alacakları olan tüm futbolculara ödemelerini yaptığı, ayrıca transfer çalışmalarına başladıkları ve bu çerçevede bazı futbolcularla anlaşmaların sağlandığı duyurulmuştu.

7DENİZ – ÖZEL

Editör: Haber Merkezi