Farklı amaçlar altında kanada vizesi başvurusu gerçekleştiğinde aşamalar sıralı bir şekilde yapılmalıdır. Aksi takdirde zamanında gerekli işlemler tamamlanmaz ve vize başvurusundan ret alınabilir. Böyle bir sorun yaşamamak için ise mutlaka profesyonel bir danışmanlık hizmeti almak çok önemlidir.

 Çünkü bazı durumlarda yapılan en ufak bir hata ile beraber başvuru sürecinde geç kalınabilir. Gerekli olan aşamalı ve kriterleri vize amacına uygun tamamlamak için site üzerinden bağlantı kurabilirsiniz. Uzman danışmanlar sizleri gerekli durumlara yönlendirmekte ve vize işlemlerinin zamanını tamamlamasına imkan vermektedir.

Yunan adalarına kapıda vize uygulaması başladı Yunan adalarına kapıda vize uygulaması başladı

 Kanada Vizesi Randevu Başvurusu

 Öncelik olarak kanada vizesi konusunda randevu başvurusu yapılması gerekir. Bu durum telefon aracılığıyla ya da online olarak randevu üzerinden sağlanır. Bu randevu tarihi gerekli evrakların zamanında konsolosluğa ya da ilgili acenteye ulaştırılmasıdır.

 Özellikle tüm evrakların eksiksiz ve tam olarak randevu saatinde gerekli mercie ulaştırılması büyük önem taşır. Bu durum turistik iş, aile ziyareti ya da eğitim gibi birçok sebepten dolayı olabilir. Randevu tarihi alma konusunda bilgi sahibi değilseniz site üzerinden danışmanlardan destek elde edebilirsiniz.

 Kanada Vizesi Başvuru Formu Süreci

 Sırada kanada vizesi adına başvuru süreci öne çıkıyor. Bu konuda başvuru formu konsolosluk resmi web adresi ya da uzman firmalar bünyesinde elde edilebilir. Daha sonra başvuru formu el yazısı ile kişisel bilgiler eşliğinde doğru biçimde tamamlanmalıdır.

 Hemen arkasından ıslak imza ile diğer evrakların arasına yerleştirilmelidir. Burada en ufak bir hata olmadan ve bir tane yanlış bile gerçekleşmeden tüm bilgiler açık biçimde yazılmalıdır. Aksi takdirde vize başvurusu geri dönebilir.

 Kanada Vizesi Başvurusu İçin Evrak İşlemleri

 Her vize başvurusuna bağlı olarak evraklar değişkenlik gösterebilir. Fakat özellikle ortak şekilde sağlık raporu ve belgesi, ikametgah belgesi, pasaport, biyometrik fotoğraf, gelir beyanı konusunda banka hesap dökümü ve evlilik cüzdanı gibi birçok bir evrak yer almalıdır.

 Tüm bu işlemlerin ardından son olarak randevu tarihinde ilgili yere gidilerek evraklar teslim edilir. Bütün bu sürecin sorunsuz bir şekilde ve zamanında yapılabilmesi için ise profesyonel danışmanlık hizmeti alabilirsiniz. Bu konuda site üzerinden iletişime geçmeniz yeterlidir.

Editör: Haber Merkezi