Dünyanın dört bir yanından turizm profesyonellerini bir araya getirecek olan 17. Travel Turkey İzmir Uluslararası Turizm Ticaret ve Fuar Kongresi 7-9 Aralık tarihleri arasında düzenlenecek.

Kültür ve Turizm Bakanlığı, Türkiye Seyahat Acentaları Birliği iştiraki TÜRSAB Fuarcılık Hizmetleri Tic. A.Ş. ve İzmir Büyükşehir Belediyesi iştiraki İzmir Fuarcılık Hizmetleri Kültür ve Sanat İşleri Ticaret A.Ş (İZFAŞ) tarafından düzenlenecek olan fuarın ev sahipliğini İzmir Büyükşehir Belediyesi yapıyor.

Bayram, 150 milyon liralık ciro ile turizm sektörüne ilaç oldu Bayram, 150 milyon liralık ciro ile turizm sektörüne ilaç oldu

Türkiye’nin ve dünyanın farklı noktalarından çok sayıda firmayı ağırlayacak olan fuarda “Turizmin Yükselen Değeri: Kruvaziyer” konulu bir panel düzenlenecek.

TÜRSAB İzmir BTK Başkanı Kıvanç Meriç moderatörlüğünde gerçekleşecek panelde Celestyal Türkiye Direktörü Özgu Alnıtemiz, Costa Cruises Türkiye Direktörü Ercan Abitağaoğlu, Jolly Kurumsal Outgoing Direktörü Tolga Tekin ve TÜRSAB Yönetim Kurulu Üyesi Engin Ceylan'ın konuşmacı olarak yer alacak. Panel 8 Aralık’ta 14.00-15.00 saatleri arasında yapılacak.

7DENİZ

Editör: Haber Merkezi