Gazze Haberleri

Gazze haberleri ve güncel Gazze gelişmeleri, Gazze ile ilgili tüm video, Gazze fotoğrafları ve Gazze haberleri 7deniz Haber sitemizde


Güncel

Türk Kızılay'ının Gazze’ye bin 500 tonluk yardım ve 6 ambulans bulunan 3'üncü gemisi Mersin'den uğurlandı.

Güncel

Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı (AFAD), Gazze’ye 2 bin 334 ton insani yardım malzemesini götürecek 4. yardım gemisinin Mersin...

Dünyadan

İsrail Dışişleri Bakanlığı, Güney Kıbrıs Rum Yönetimi (GKRY) üzerinden Gazze Şeridi’ne insani yardımların ulaştırılması için “deniz koridoru” açılmasına ön onay...

Dünyadan

Güney Kıbrıs Rum Yönetimi (GKRY) üzerinden Gazze Şeridi’ne insani yardımların ulaştırılması için “deniz koridoru” açılması planlanıyor.

Güncel

AFAD, Gazze’ye ulaştırılmak üzere içinde ambulans, giyecek, gıda kolileri ve tıbbi malzeme dolu geminin yola çıktığını duyurdu.

Dünyadan

Fransa Cumhurbaşkanlığı tarafından yapılan açıklamada, Gazze Şeridi’ndeki Filistinlilere tıbbi yardım sağlamak amacıyla helikopter gemisi Dixmude’nun Doğu Akdeniz'e gönderileceği duyuruldu.

Güncel

İsrail’in saldırısı altındaki Gazze’ye yardım amacıyla gönderilen ve ağırlık olarak sağlık hizmetlerinden olaşan gemi, Mısır El-Ariş Limanı’na ulaştı.

Güncel

Sağlık Bakanlığı tarafından Gazze'ye 500 ton tıbbi yardım malzemesi götürecek olan gemi, Mısır'ın El Ariş Limanı'na varmak üzere yola çıktı.

Güncel

İsrail’in saldırısı altındaki Gazze için 500 ton yardım ekipmanını taşıyacak geminin bugün Mısır El-Ariş Limanı'na doğru yola çıkması bekleniyor.

Dünyadan

İtalya, Gazze Şeridi açıklarında yaralıların tedavisine destek olmak için hastane gemisi göndereceğini açıkladı.

Güncel

Sağlık Bakanlığı, Gazze'ye yardım gemisi gönderiyor. İçinde sahra hastaneleri, ilaç, ambulans ve sarf malzemeleri bulunan sağlık yardım gemisi Mısır'a gidecek.

Dünyadan

Fransa, İsrail-Filistin çatışmaları nedeniyle insani krizin feci boyutlara ulaştığı Gazze için hastane gemisi gönderdi.

Reklam Bloğu
Reklam Bloğu
Reklam Bloğu
Reklam Bloğu
Reklam Bloğu
Reklam Bloğu
Reklam Bloğu
Reklam Bloğu
Reklam Bloğu
Reklam Bloğu
Reklam Bloğu