Mudanya’da yük gemisi karaya oturdu Mudanya’da yük gemisi karaya oturdu

Boot Düsseldorf 2024 Uluslararası Tekne ve Denizcilik Fuarı'nın açılışı 20 Ocak Cumartesi günü, Almanya’nın Düsseldorf kentinde yapıldı. Açılışa İMEAK Deniz Ticaret Odası (DTO) Yönetim Kurulu Başkanı Tamer Kıran ve Deniz Ticaret Odası heyeti de katıldı. 

İMEAK DTO heyetinde, Meclis Başkanı Başaran Bayrak, yönetim kurulu üyeleri, şube başkanları ve meclis üyeleri yer aldı. Başkan Tamer Kıran ve beraberindekiler, fuarın 12 no’lu dalış holünde yer alan Deniz Ticaret Odası standında Türkiye’nin Düsseldorf Başkonsolosu Ali İhsan İzbul, Başkonsolosluk Ticaret Ataşesi İrem Ekmekçi Konuk ve Messe Düsseldorf Direktörü Petros Michelidakis’i ağırladı.

Tamer Kıran, Başkonsolos Ali İhsan İzbul ve heyet üyeleri daha sonra fuara katılan firmalara ziyarette bulundu. Heyet üyelerinden bir bölümü, Oda standında grup katılımcısı olarak yer alan Gelibolu Tarihi Alan Başkanlığının tanıtım toplantısına da katıldı.

Alanında Dünya’nın en önemli fuarlarından biri olarak kabul edilen Boot Düsseldorf Fuarı, 20-28 Ocak tarihleri arasında düzenleniyor, 16 sergi salonunda, deniz turizmi ile ilgili tüm ürünler, ekipmanların yanı sıra dünyanın dört bir yanındaki turizm destinasyonları tanıtılıyor.

7DENİZ

Editör: Haber Merkezi