Gemi ve yat detay tasarımında kullanılan dünyaca ünlü Hollanda menşelidizayn programı CADMATIC ve onun Türkiye’deki temsilcisi ARTI Mühendislik tarafından düzenlenen iki günlük seminer, sektörde faaliyet gösteren tasarım ofisleri, tersaneleri ve ilgili mühendisleri buluşturdu. CrownePlaza Asia Kurtköy’de yapılan seminer, sivil ve askeri denizcilik sektörünün tüm paydaşları tarafındanbeklenenin üzerinde bir katılımla gerçekleşti.21-22 Mart tarihleri arasındayaklaşık 200 kişinin katıldığı seminerin sonunda katılımcılara sertifikaları verildi. 

Sektörün İlgisinden Memnunuz

Artı Mühendislik kurucu ortağı H. Gökhan Ulusoy, CADMATIC seminerine duyulan ilgiden çok memnun kaldıklarını belirtti. 

Ulusoy : ‘’CADMATIC’i Türkiye’de ilk kullanan firma ARTI Mühendislik olarak 2005 yılından bugüne Cadmatic Türkiye temsilciliğini yapıyoruz.Sektörün içinde 30. yılımızı geride bırakmak üzereyiz. ARTI Mühendislik olarak CADMATIC’in aynı zamanda kullanıcısıyız. Bu durum bizlere CADMATIC kullanıcılarının beklentilerini doğrudan deneyimleyerek,onları en doğru şekilde karşılama şansı doğuruyor. CADMATIC programının kolay kullanım özelliği, gerekli eğitim ve alt yapı desteği, kullanıcıların satış sonrası gerek duydukları teknik desteğekolay erişilebilirlik avantajı bizi tercih edilirlik anlamında ilk sırada konumlandırıyor. Sıfırdan başladığımız Cadmatic Türkiye ekibinin bugün sektörün lider hizmet sağlayıcısı noktasına gelmiş olması bizi gururlandırıyor’’ dedi.

CADMATIC Seminerleri Devam Edecek

Dördüncüsü gerçekleşen Cadmatic seminerlerinin pandemiden sonra ilkini düzenleyen ARTI Mühendislik Kurucu Ortağı H.Gökhan Ulusoy, seminerlere duyulan ilginin her geçen sene artığını dile getirerek hem ticari hem askeri projelerde sıklıkla kullanılan CADMATIC seminerlerinin devam edeceğini söyledi.

CADMATIC ekibi, 21-22 Mart tarihlerinde düzenlenen eğitimlerin ardından katılımcılarını Develi Restaurant Tuzla’da verdiği akşam yemeğiyle ağırladı.

Posidonia Denizcilik Fuarı sona erdi Posidonia Denizcilik Fuarı sona erdi

7DENİZ 

Editör: Haber Merkezi