Sürat teknesinin denizde başlayan yolculuğu kara yolunda bitti Sürat teknesinin denizde başlayan yolculuğu kara yolunda bitti

7 gün 24 saat boyunca istenilen saate evvelden rezervasyon yapılarak kullanılabilen Deniz Taksiler, konforlu ve süratli ulaşım seçeneğiyle İstanbulluların hayatını kolaylaştırıyor. Kullanıcıların kredi yahut banka kartını tanımladığı ve ödemenin online olarak yapıldığı Deniz Taksiler, UKOME’nin aldığı kararla uygulamaya koyduğu son güncellemeyle ‘’paylaşımlı yolculuk’’ seçeneğini de hizmete sundu.

Kullanıcılar artık uygulama üzerinden güzergah, tarih ve saat seçimi yaptıktan sonra “Tekli” ve “Paylaşımlı” seçeneklerinden ‘’Paylaşımlı’’ seyahati seçerek daha evvel paylaşıma açılan seyahatleri görüntüleyebiliyor, seyahate dahil olabiliyor yahut kendi seyahatini oburlarının paylaşımına açabiliyor.Kullanıcı, seyahati diğerlerinin paylaşımına açmayı tercih ettiği takdirde seyahatin “Garantörü” oluyor ve ödemenin tamamını gerçekleştiriyor. Seyahat başlayana kadar ‘’Katılımcı’’ olarak eklenen her bir yolcudan toplam fiyatın 1/10’u kesilerek seyahatin sonunda, garantöre iade ediliyor.

Yolculuk fiyatları UKOME tarafından belirlenen Deniz Taksilerde, halihazırda 1 mil dahil açılış fiyatı 210 TL, 1-4 mil ortası mil başına 155 TL, 4-8 mil ortası mil başına 125 TL ve 8 mil sonrasında mil başı 100 TL olan seyahat fiyatları, paylaşımlı seyahat sayesinde yolcular ortasında bölünüyor.

7DENİZ

Editör: Haber Merkezi