Yakıt ikmal firması ISCC (Uluslararası Sürdürülebilirlik ve Karbon Sertifikasyonu) sertifikasını aldı.

Avrupa yeşil denizcilik yakıt projelerinin üçte ikisi risk altında Avrupa yeşil denizcilik yakıt projelerinin üçte ikisi risk altında

Unerco’dan yapılan açıklamada, “ISCC (Uluslararası Sürdürülebilirlik ve Karbon Sertifikasyonu) sertifikası, Unerco’nun üretim süreçlerine çevreye karşı sorumlu uygulamalara ve yüksek standartlara olan bağlılığını tescil etmektedir. Bu başarı, Unerco’nun faaliyetlerinin katı sürdürülebilirlik kriterlerini karşılamasını ve gezegene ve toplumlara olumlu katkıda bulunmasını sağlamak için devam eden çabalarını vurgulamaktadır” denildi.

Unerco’nun sürdürülebilirliğin yapılan her işin merkezinde yer aldığı belirtilen açıklamasında şu ifadelere yer verildi: “Bu sertifika, çevresel etkileri azaltma ve tedarik zincirinde şeffaflığı teşvik etme konusundaki kararlılığı bir kez daha teyit etmektedir. Bu dönüm noktasına ulaşmasında gösterdikleri sıkı çalışma ve özveri için ekibimize ve ortaklarımıza teşekkür ederiz. Birlikte daha sürdürülebilir bir geleceğe doğru yol alıyoruz. ISO 8217:2024 standartlarına uygun B10, B20, B24 ve B30 ürünlerimizi sunmaya artık hazırız.

Kalite ve sürdürülebilirliğe olan bağlılığımız bizi yakıt üretiminde en son uluslararası standartları karşılamaya yönlendiriyor. ISO 8217:2024 sertifikasına sahip B10, B20, B24 ve B30 ürünlerimiz, dünya çapındaki değerli müşterilerimizin ve ortaklarımızın ihtiyaçlarını karşılayarak üstün performans ve çevresel sorumluluk sağlar.

UNERCO olarak kendimizi daha yeşil bir geleceği destekleyen yenilikçi çözümler sunmaya adadık. ISO sertifikalı yakıtlarımızın güvenilirliğinin ve verimliliğinin keyfini çıkarırken sürdürülebilirliği ilerletmede bize katılın.”

7DENİZ

Editör: Haber Merkezi