Balıkçılık sektörü paydaşlarını bir araya getirmek için 7-9 Aralık tarihleri arasında yapılması planlanan Seafood Expo Eurasia’nın, İsrail-Filistin arasındaki çatışmalar nedeniyle 15-17 Mayıs 2024 tarihlerine ertelendiği duyuruldu. Etkinliğin ertelenmesi kararını ilgili makamlarla kapsamlı bir değerlendirme ve görüşmenin ardından alındığı duyuruldu.

Çanakkale Boğazı'nda arızalanan tanker kurtarıldı Çanakkale Boğazı'nda arızalanan tanker kurtarıldı

Ertelenen etkinlik gelecek sene Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi, 3 Pavilion’da gerçekleşecek.

Etkinlik organizatörlerinden yapılan açıklamaya göre, 2023 yılında açıklanan katılım şartları 2024 yılında da aynen geçerli olacak, ziyaretçi kayıtları açık kalacak ve tüm biletler yeni tarihler için de geçerli olacak.

"Katılımcılarla yakın çalışma içinde olacağız"

Seafood Expo Eurasia organizatörlerinden yapılan açıklamada, “İş fırsatları, bilgi alışverişi ve sektörün büyümesini teşvik eden bir platform sunmak için kararlıyız. Yeni belirlediğimiz tarihlerin bu hedeflere daha güvenli ve istikrarlı koşullar altında ulaşmamızı sağlayacağından eminiz. Seafood Expo Eurasia'ya katılmak için yapılan yatırımları ve planlamayı anlıyoruz. İhtiyaçların karşılanması için kayıt yaptırmış tüm katılımcılar ve ziyaretçilerle yakın çalışma içerisinde olacağız. Katılımcılar, ziyaretçiler ve iş ortaklarımızın sürekli desteğini ve anlayışını ümit ediyoruz” denildi.

Editör: Haber Merkezi