Sanmar'da 6 yıldır Kurumsal İletişim Uzmanı olarak çalışan Arzu Gören görevinden ayrılıyor. Gören'in yerine aralık ayında şirkete Halkla İlişkiler ve Pazarlama Uzmanı olarak katılan Fatma Karagöl'ün geleceği duyuruldu. 

Görevini devreden Arzu Gören, "Sanmar'da geçirdiğim zamandan gerçekten çok keyif aldım. Şirketin büyüyüp gelişerek bugünkü önemli küresel oyuncu haline gelmesinde pek çok büyük başarıya tanıklık ettim. Sanmar'dan ayrıldığım için üzgünüm ve kalbimin bir parçası hep burada kalacak" dedi.

Eşiyle birlikte kendi firmalarında yeni bir göreve başlayacağı belirtilen Gören'in, burada işin kurumsal ve satış tarafını yöneteceğini kaydedildi.

Sanmar'dan yapılan açıklamada yeni Kurumsal İletişim Uzmanı Fatma Karagöl'ün 6 yıldır pazarlama ve iletişim alanında çalıştığı ifade edildi. Karagöl'ün üniversiteye başlamadan önce iki yıl Viyana’da yaşadığı ve dil eğitimi aldığı, daha sonra Yönetim Bilişim Sistemleri bölümünü Türkiye’de tamamladığı belirtildi.

Karadeniz'de petrol sızıntısına müdahale için eylem planı Karadeniz'de petrol sızıntısına müdahale için eylem planı

Karagöl, yeni göreviyle ilgili olarak şunları söyledi:

"Dinamik bir sektörde yer alacağım için heyecanlıyım. Yeni teknolojiler ve alternatif yakıtlar daha yeşil, çevre dostu ve sürdürülebilir bir denizciliksektörüne geçmemizi sağlayacağından, sektör için heyecan verici bir dönemden geçiyoruz. Sanmar bu değişimin merkezinde ve yeni nesil güçlü çevre dostu römorkörler üreterek sektöre öncülük ediyor. Gelecek nesiller için gezegenimizi koruma çabasında olan bir şirketin çatısı altında bulunmaktan keyif alıyorum. Sanmar’daki inovatif yaklaşımlar ile ortaya çıkaracağımız projelerin bir parçası olacağım için mutluluk duyuyorum."

Sanmar Denizcilik Yönetim Kurulu Başkanı Ali Gürün ise görev değişimi hakkında şöyle konuştu: "Fatma'ya şirketimiz ve sektörümüz için bu önemli ve heyecan verici zamanda Sanmar ekibine hoş geldin diyorum. Arzu'ya da tüm sıkı çalışması ve özverisi için teşekkür ediyor ve yeni işinde başarılar diliyorum. Onu özleyeceğiz."

7DENİZ

Editör: Haber Merkezi