Denizcilik sektöründe danışmanlık ve uluslararası survey gözetim hizmetleri veren Sam Marine, “Yaza Merhaba Partisi” düzenledi. Tuzla’da bulunan merkezde gerçekleşen partiye Sam Marine dostları, iş ortakları ve çalışanları katıldı.

Gecede 7deniz.net’e konuşan Sam Marine Genel Müdürü Ahmet Mirahor, uzun zaman önce planlayıp, iş yoğunluğu, pandemi ve ardından yaşanan olumsuzluklar nedeniyle düzenleyemedikleri “Yaza merhaba partisi”nin ilkini gerçekleştirmenin gururunu yaşadığını belirtti. Sam Marine’nin bütün dostlarını bir arada görmenin büyük bir mutluluk yarattığını ifade eden Mirahor, “Dostlarımla, sektörden ağabeylerim, arkadaşlarım ve bana yol gösterenlerle bir arada olduğum için çok mutluyum. Bu dostlarımla bugün burada hep beraber ‘yaza merhaba’ demek ve kadeh kaldırmak çok güzel. Benim için paha biçilemez bir değeri var” dedi.

Her sene düzenlenecek

Bu sene ilkini gerçekleştirdikleri “Yaza merhaba partisi”ni geleneksel hale getirmeyi planladıklarını dile getiren Mirahor, “Bu partide ailemiz ve dostlarımızla bir araya geldik. Büyüyen ailemizle birlikte ‘Yaza merhaba partisi’ni de her sene biraz daha büyüyen bir organizasyona dönüştürmek istiyoruz. Sevdiklerimizle daha çok bir arada olmak en büyük arzumuz” diye konuştu.  

‘Dünyamıza iyi davranalım’

2023 ile ilgili temennilerini ile devam eden Mirahor, şunları söyledi:

Tamer Kıran: Denizciliği çok zor günler bekliyor Tamer Kıran: Denizciliği çok zor günler bekliyor

“Çok zor günlerden geçtik. Acılarımız hala tam anlamıyla dinmedi. Öncelikle gözü yaşlı insanlarımızın göz yaşlarının bir an önce dinmesini diliyorum. Tüm ülkemize sağlık, mutluluk ve huzur diliyorum. Yine iklim krizi gibi dev bir sorunla karşı karşıyayız. İyice gündemimize yerleşti. En büyük temennim dünyamıza iyi davranmamız.”

Gecenin ilerleyen saatlerinde sahneye çıkan Ahmet Mirahor, yolculuğunda kendisine destek olan başta ailesi olmak üzere bütün dostlarına teşekkür etti. Sahnede geceye katılan dostları için kadeh kaldıran Mirahor, konuşmasının ardından şarkı konuklar için şarkı söyledi.

Canlı müzik ile başlayan Yaza Merhaba Partisi, gecenin geç saatlerine kadar dans ve eğlenceyle devam etti.

7DENİZ - ÖZEL

Editör: Haber Merkezi