İTÜ DEFAMED İzmir Şubesi mezunları 'Bahar Şenliği'nde buluştu İTÜ DEFAMED İzmir Şubesi mezunları 'Bahar Şenliği'nde buluştu

Piri Reis Üniversitesi’nin (PRÜ) 2023-2024 Akademik Yılı Mezuniyet Töreni, 12 Haziran Çarşamba günü, üniversitenin Tuzla Deniz Kampüsü’nde yapıldı.

Törene, Milli Eğitim Bakanı Yusuf Tekin, Tuzla Kaymakamı Ümit Hüseyin Güney, PRÜ Mütevelli Heyet Başkanı ve İMEAK Deniz Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Tamer Kıran, Adalar Belediye Başkanı Ali Ercan Akpolat, DTO Meclis Başkanı Başaran Bayrak, DTO yönetim kurulu ve meclis üyeleri ile denizcilik sektörünün temsilcileri, öğretim üyeleri, öğrenciler ve aileleri katıldı.

Milli Eğitim Bakanı Yusuf Tekin, üniversitenin Denizcilik Fakültesi Deniz Ulaştırma İşletme Mühendisliği bölümünden mezun olan oğlu Ahmet Barbaros Tekin’e diplomasını, Tamer Kıran ve Rektör Prof. Dr. Nafiz Arıca ile birlikte verdi.

Tamer Kıran törende yaptığı konuşmada mezun olan gençlere tavsiyelerde bulunarak hayatlarının yeni döneminde başarılar diledi.

Tören, Meslek Yüksek Okulu, Lisans ve Lisansüstü öğrencilerine mezuniyet belgelerinin verilmesinin ardından öğrencilerin kep atmasıyla sona erdi.7DENİZ

Editör: Haber Merkezi