Denizcilik sektörünü geliştirmek amacıyla Kocaeli Üniversitesi Rektörlük Toplantı Salonunda, Kocaeli Üniversitesi Denizcilik Fakültesi ile Piri Reis Üniversitesi arasında ‘’Ortak Eğitim ve Bilimsel Araştırmalara İlişkin İşbirliği Protokolü’’ imzalandı.

‘Ortak Eğitim ve Bilimsel Araştırmalara İlişkin İşbirliği Protokolü’nü Kocaeli Üniversitesi adına Kocaeli Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Nuh Zafer Cantürk imzalarken, Piri Reis Üniversitesi adına ise Piri Reis Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Nafız Arıca imzaladı.

DTO Kocaeli Şubesi ve Körfez Ticaret Odası'ndan 'Kariyer Günleri' DTO Kocaeli Şubesi ve Körfez Ticaret Odası'ndan 'Kariyer Günleri'

Kocaeli Üniversitesi Rektörlük makamında gerçekleştirilen protokolde, Piri Reis Üniversitesi heyeti ile Denizcilik Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Soner Esmer de yer aldı.

Görüşmeden duydukları memnuniyeti ifade eden Piri Reis Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Nafız Arıca ve Üniversite Heyeti, Rektörümüz Prof. Dr. Nuh Zafer Cantürk’e nezaketleri dolayısıyla teşekkür ederek iyi niyet dileklerinde bulundular.

Görüşme, imzalanan protokolün ardından karşılıklı hediyeleşme ile sona erdi.

7DENİZ 

Editör: Haber Merkezi