Fransa Haberleri

Fransa haberleri ve güncel Fransa gelişmeleri, Fransa ile ilgili tüm video, Fransa fotoğrafları ve Fransa haberleri 7deniz Haber sitemizde


Dünyadan

Fransa Savunma Bakanlığı, Kızıldeniz ve Aden Körfezi'nde Yemen'e ait 2 dronu vurduklarını açıkladı.

Güncel

Fransa'nın Bretonya bölgesi açıklarında, yangın nedeniyle motoru kullanılamaz hale gelen gemideki 20 Türk denizcinin kurtarıldığı duyuruldu.

Dünyadan

Fransa Cumhurbaşkanı Emmanuel Macron, Fransa'nın gönderdiği bir geminin Mısır'ın kuzey Sina'sında bulunan El Ariş açıklarında demirlediğini ve Filistinli siviller için...

Dünyadan

Fransa Cumhurbaşkanlığı tarafından yapılan açıklamada, Gazze Şeridi’ndeki Filistinlilere tıbbi yardım sağlamak amacıyla helikopter gemisi Dixmude’nun Doğu Akdeniz'e gönderileceği duyuruldu.

Dünyadan

Fransa, İsrail-Filistin çatışmaları nedeniyle insani krizin feci boyutlara ulaştığı Gazze için hastane gemisi gönderdi.

Güncel

Fransa, emisyonları azaltmak amacıyla gemi yakıtlarına bir karbon vergisi çağrısı yapacak. Fransa bu konuda uluslararası destek arayışında.

Dünyadan

Fransız gemicilik şirketi CMA CGM, Çin Devlet Gemi Yapım Şirketi (CSSC) ile 16 büyük konteyner gemisinin yapımı için anlaşmaya vardı.

Dünyadan

Fransa, yeni nesil nükleer uçak gemisinin üretimine 2026’da başlamayı, deniz testlerinin ise 2037’de gerçekleştirmeyi planlanıyor.

Dünyadan

Fransa'da petrol rafinerileri, enerji, liman ve rıhtım sektörü çalışanları hükümetin emeklilik reformuna karşı grev kararı aldı.

Reklam Bloğu
Reklam Bloğu
Reklam Bloğu
Reklam Bloğu
Reklam Bloğu
Reklam Bloğu