Suzan Atasoy: Amacımız sektördeki kadınlara ilham olmak Suzan Atasoy: Amacımız sektördeki kadınlara ilham olmak

Denizcilik sektörünün yakından tanıdığı EsenyelPartners Hukuk ve Danışmanlık Bürosu 10. Yılını Mandarin OrientalBosphorus’ta verdiği muhteşem bir gala davetiyle kutladı.

"Gemilerin yolunu aydınlatan bir fener" sloganıyla verdikleri hizmeti, sektörü yolcuğunda onlara ışık tutan, aydın ve ferah bir denize birlikte yolculuk etmek gibi tanımlayan EsenyelPartners, galayı deniz feneri konseptiyle başlattı.

Denizcilik ve emtia başta olmak üzere birçok sektörün buluştuğu 10. Yıl davetine Uzak Doğu, Avrupa, Ortadoğu ve Afrika dahil dünyanın neredeyse her bölgesinden misafirlerin katılması göze çarptı. Sektörün önde gelen firmalarının neredeyse tamamının katıldığı gecede emtia ve denizcilik sektörünün ortak bir etkinlikte buluşması dikkat çekti. Yaklaşık 750 kişinin katıldığı davette tüm misafirlerin EsenyelPartners ekibiyle içten ve samimi görüntüleri keyif vericiydi.

Sunuculuğunu Başak Şengül’ün yaptığı gece sürpriz bir horon gösterisiyle başladı.  Sürprizin ardından EsenyelPartners’ın Kurucu Ortağı Selçuk Esenyel, gecenin açılış konuşmasını yapmak üzere kürsüye çıktı.

Açılış konuşmasında yaptığı espriler ile misafirlerine sıcak ve komik anlar yaşatan Selçuk Esenyel bir kez daha EsenyelPartners’ın sektördeki yerinin önemini herkese hissettirdi. Konuşmasıyla birlikte davetlilerden büyük alkış alan Selçuk Esenyel, kurucu ortaklardan Türker Yıldırım ile davet boyunca konuklarıyla yakından ilgilendi. Gecede Cumhuriyet’in 100. Yılı da EsenyelPartners ve misafirler ile birlikte coşku ve marşlar ile kutlandı.

İskender Paydaş, Grup Flapper’ın sahne aldığı gece, davetlilerin müziğe dans ederek katılmalarıyla neşeli anlara sahne oldu.

Cumhuriyetin 100. Yılının anlam ve önemine de dikkat çekilen gala gecesinde, 100. Yıl şerefine zeybek oyunu sergilendi.

EsenyelPartners’ın 10. Yılı ve ‘’ Cumhuriyetin 100. Yılı’’ nedeniyle tüm EsenyelPartners çalışanları kutlama pastasını birlikte kesti. Tam bir aile görüntüsü veren ekip, geceyi dans ederek ve kutladı.

7DENİZ 

Editör: Haber Merkezi