Denizci Fenerbahçeliler Derneği Kurucu Başkanı Barış Türkmen ve kurucu üyeleri Kalamış Bedri Usta’da 300 kişinin katıldığı bir iftar düzenledi. İftara, aynı zamanda kurucu üyelerden biri olan Gemi İnşa Sanayicileri Derneği  (GİSBİR) Başkanı Murat Kıran’ın yanı sıra; Türk Armatörler Birliği Başkanı Cihan Ergenç, Yat ihracatçılar Birliği Başkanı Cem Seven, Gemi Brokerleri Derneği Başkanı İsmail Şahin ve Young Shipping Professionals (YSP) Başkanı Yiğit Çiçek de katıldı.

Barış Türkmen2018 yılında Denizci Fenerbahçelilerin oluşturduğu bir Whatsapp grubuyla başlayan oluşumun daha sonra dernekleştiğini söyleyen Kurucu Başkan Barış Türkmen yaptığı açıklamada, “Kurucu üyelerimizin ve üyelerimizin de geldiği bu iftara, Denizci Fenerbahçelilerin ruhunda ilk başladığımız günden bugüne birlik beraberlik hiç eksilmeden artıyor ve artacağına da inancım tam” dedi. Türkmen, “22 Şubat 2024 tarihinde 36 kurucu üyeyle derneğin resmi kuruluş başvurusunu yaptık ve prosedür olarak bekleme sürecinin tamamlanmasını bekliyoruz. Derneğimizi sağlam bir yapıya sahip olması için elimizden geldiğince fazla kurucu üyeyle oluşturduk. Onay sürecinin bitiminde hesaplarımız açılacak ve böylece üyelik ücretleri yatırılarak resmi kayıtlara başlayacağız. Sektörün her alanından tüm paydaşlarını kapsamaya çalışarak gönül verdiğimiz Fenerbahçeli paydasında buluşuyoruz. Üye alımlarına başladıktan sonra çok hızlı bir şekilde sayımızın artacağını düşünüyorum” şeklinde konuştu.

Murat Şeker, Çağdaş Dinç ve Ali Tanrıverdi tarafından hazırlanan “Ya İstiklal Ya Ölüm” Fenerbahçe Harington Kupası’nı nasıl kazandı? isimli kitabın yazarları da iftar yemeğine davetliydi. Geceye katılan herkese de birer kitap hediye edildi.

İftarda tüm kurucu üyeler tek tek kendilerini tanıttılar ve şampiyonluk sloganları sonrası gece sıcak sohbetlerle devam etti.

DENİZCİ FENERBAHÇELİLER DERNEĞİ KURUCU ÜYE LİSTESİ

1.      SERHAT BARIŞ TÜRKMEN

2.      SELÇUK SENCER ESENYEL

3.      MUSTAFA TÜRKER YILDIRIM

4.      AHMET ÇAĞLAR COŞKUNSU

5.      AHMET CAN BOZKURT

6.      RONA KASPİ

7.      CİHAN ERGENÇ

8.      SENA DEMİRCAN

9.      ENGİN ÖZÇELİK

10.   CEM SEVEN

11.   YAMAN ŞEN

12.   MEHMET ENGİN ÖZTURAN

13.   EBRU PAYLAN ŞENKAYA

14.   ADEM KOCADAĞ

Halfeti'de 2 tekne çatıştı Halfeti'de 2 tekne çatıştı

15.   ADNAN TÜRKEŞ

16.   AYBARS VAHAPOĞLU

17.   BURÇİN ENGİN TUNÇ

18.   İSMAİL ERDEM NEVŞEHİR

19.   MUSTAFA ERHAN ESİNDUY

20.   HAKAN DOĞAN KAYALI

21.   KORKUT OMUR

22.   MEHMET SADİ İNCE

23.   SERHAN ÖZCAN

24.   İSMAİL ZİYA UZEL

25.   OKYAY LEBLEBİCİ

26.   YİĞİT ÇİÇEK

27.   DEMRE İŞÇEN

28.   ESRA ERDOĞAN

29.   MAHMUT IŞIK

30.   BÜLENT SÖNMEZ

31.   SERVET YARDIMCI

32.   AHMET EMİN İNCE

33.   İKBAL GIRGIRLAR

34.   GÜLSÜM ERDOĞDU

35.   MURAT HILKIN

36.   ALİ CEMAL ŞENOVA

Denizci Fenerbahçeliler (1), Denizci Fenerbahçeliler (2), Denizci Fenerbahçeliler (7)Denizci Fenerbahçeliler (6)Denizci Fenerbahçeliler (5)Denizci Fenerbahçeliler (4)Denizci Fenerbahçeliler (3)Denizci Fenerbahçeliler (2)Denizci Fenerbahçeliler (1)7DENİZ

Editör: Haber Merkezi