Dünya çapında bin 500’den fazla limanda gemilere global tedarik ve catering hizmeti veren AVS Global Ship Supply, denizcilik sektörünün önde gelen isimlerinin buluştuğu 65. ISSA Konferansı’na katıldı. Konferansa etkin bir varlık gösteren AVS, iki gün boyunca yeni iş fırsatları, işbirlikleri ve denizciliğin geleceğinin ele alındığı etkinliklere ev sahipliği yaptı.

IMO 2025 Dünya Denizcilik Günü temasını belirledi IMO 2025 Dünya Denizcilik Günü temasını belirledi

Gümüş sponsor olarak destek veren AVS, “Renklerin Kardeşliği – İyilik Topları” projesinin tanıtımını gerçekleştirdi. Din, dil, ırk, ayrımı yapmaksızın denizcilik okuyan üniversite öğrencilerinin eğitimine destek olmayı hedefleyen projenin tanıtımına yoğun ilgili gösterildi.

İki gün boyunca konferansın en ilgi çekici firmasını olan AVS, hayata geçirdiği sosyal sorumluluk projeleriyle de dikkat çekti.

Tanıtımın ardından ISSA’nın yeni başkanı Rafael Fernandez ve iki dönem başkanlık görevini yürütmüş Saeed Al Malik, projenin ISSA üyeleri tarafından örnek alınması gerektiğini vurgulayan konuşmalar yaptı.

Tanıtımın ardından AVS’nin iyilik topları tüm üyelere hediye edildi.

ISSA 65. Konferansı, AVS'nin gümüş sponsorluğunda verilen gala yemeği ile sona erdi.

İki gün boyunca dünya denizciliğinin önemli isimleriyle bir arada olan AVS, gelecekteki iş birliklerine yönelik önemli fırsatlar yakaladı.

Kurulduğu 1985 yılından bu yana bir Türk markası olarak sınırları aşan ve hem ulusal hem de uluslararası alanda ülkeyi temsil eden AVS, her geçen gün elinden gelenin en iyisini yapmak için çaba sarf ediyor.

7DENİZ 

Editör: Haber Merkezi