Geliştirdiği sistemlerle denizcilik sektöründe hijyen, güvenlik ve verimlilik sağlanması konularına katkı sağlayan GF Marine ürünleri, her türlü deniz taşıtının su yönetiminde fark yaratıyor. GF Hakan Plastik, Türkiye pazarına sunduğu GF Marine ürünlerinden ecoFIT ile Atlas Shipyard’ın projesinde yer alarak sadece bir ürün olarak değil, sistem çözümü sunarak bu farklılığını kanıtladı.

Doğusel: Kabotaj Kanunu Türk ekonomisine büyük katkılar sundu Doğusel: Kabotaj Kanunu Türk ekonomisine büyük katkılar sundu

Boru ve bağlantı sistemlerinde yüksek kalitede plastik malzemelerin (PE) kullanılmasıyla dayanıklı, uzun ömürlü ve sızdırmaz bir çözüm sunan ecoFIT, bu özellikleri ile su yönetimi projelerinin en çok tercih edilen seçeneklerinden biri olarak değerlendiriliyor. EcoFIT portföyündeki boru, bağlantı parçaları, vana, bağlantı ve otomasyon teknolojilerinin çeşitliliği bu seçimi güçlü bir şekilde destekliyor.

Temiz su ve atık su yönetiminde PE malzemesinin sağlamış olduğu olumlu özellikler, su kalitesinin yüksek düzeyde tutulmasını sağlamakla birlikte korozyon sorunlarını da ortadan kaldırıyor. Yüksek kimyasal ve aşınma direncine sahip olan sistem, yüksek darbe dayanımı ve -40 °C ile 60 °C arasında geniş bir sıcaklık derecesinde -sadece su yönetiminde değil, kimyasal kullanımında da- güvenli sistemler kurulmasını garanti ediyor.

UV ışınları ve her türlü hava koşuluna dayanıklı olan ecoFIT, düşük kurulum ve bakım maliyetlerinin yanı sıra 25 yılı aşkın bir ürün hizmet ömrü ile en iyi fiyat-performans dengesi sunuyor.

GF Hakan Plastik, projelerin ihtiyaçlarına uygun ürün seçiminden sistem kurulumuna kadar her aşamada katkıda bulunuyor.

7DENİZ

Editör: Haber Merkezi