Kurulduğu 1997 yılından bu yana, sunduğu son teknoloji imkanlar ve tecrübeli eğitmen kadrosuyla denizcilik sektörüne sayısız denizci kazandıran EKOL Denizcilik Eğitim Merkezi Atlantik Denizcilik Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Ağaoğlu’nu ağırladı.

EKOL Denizcilik Eğitim Merkezi’nde “Güverte Yönetim Düzeyi Yeterlilik" eğitimi alan Ahmet Ağaoğlu denizde kariyer yapmak isteyen herkese EKOL'ü gönül rahatlığıyla tavsiye ettiğini ifade etti.

Mavide Bilim Projesi 19 Mayıs'ta çocuklar ve gençlerle buluşuyor Mavide Bilim Projesi 19 Mayıs'ta çocuklar ve gençlerle buluşuyor

Eğitimin sonunda EKOL'e ilişkin değerlendirmelerde bulunan Ahmet Ağaoğlu;” EKOL çok ciddi bir kurum. Ahmet Ağaoğlu da olsanız, armatör de olsanız burada verilen derslere düzenli bir şekilde katılıp, eğitiminizi tamamlamanız ve sınavlarda başarılı olmanız gerekiyor. Ve bu süreç çok sıkı bir şekilde takip ediliyor.Çok tecrübeli eğitimcilerden dersler alıyorsunuz. Bu bana eski öğrencilik yıllarımı hatırlattı. Okulu gezme şansı da buldum. Gerçekten kursiyerlerine son teknolojik imkanları sunuyorlar. Denizde kariyer yapmak isteyen herkese EKOL'ü gönül rahatlığıyla tavsiye ederim" ifadelerini kullandı. 

7DENİZ 

Editör: Haber Merkezi