Denizcilik sektöründeki genç girişimcilerin, sektöre yeni katılan ve katılacak olan öğrencilere katma değer sağlayabilmek ve mentorluk yapabilmek adına üstlendikleri misyonla kurdukları Denizcilik İle Uğraşan Genç Girişimciler Derneği (YSP İstanbul) 2024’e sayılı günler kala yeni yıl partisi düzenledi. Westport’ta düzenlenen yeni yıl partisine, YSP İstanbul üyelerinin yanı sıra denizciler yoğun ilgi gösterdi.

Partiye katılanlar gecenin ilerleyen saatlerine kadar bol müzik ve eğlencenin tadını çıkardılar.Dernek Başkanı Yiğit Çiçek, yeni yılda denizcilik sektöründeki herkese başarılar dilediğini söyledi.

Çiçek, önümüzdeki sezon eğitim, spor, yurt dışı ilişkiler komitesi olarak yola devam edeceklerini belirterek, “5 yıllık bir ekibiz ama bayağı yol kat ettik. İleride çok daha güzel şeyler olacak. Sektördeki herkes beklemede kalsın. Bizi takip etsinler, herkes nasıl çalıştığımızı görecek” dedi. YSP Başkan Yardımcısı Sibel Danışmaz da amaçlarının sektöre yeni giren gençlere destek vermek olduğunun altını çizerek “Genç arkadaşlarımızı daha sağlıklı firmalara yönlendirmek ve onların haklarını koruma amaçlı bir şeyler yapmaya çalışıyoruz. Gittikçe büyüyen bir grubuz. Daha da büyüdüğümüz bir sene diliyoruz” diye konuştu.

Deniz Bağcı Mini Transat 2025 için mücadele ediyor Deniz Bağcı Mini Transat 2025 için mücadele ediyor

7DENİZ

Editör: Haber Merkezi