Denizcilik sektörünün yedek parça alanında önde gelen firmalarından Yaf Diesel, kuruluşunun 10’uncu yılını 27 Mayıs'ta düzenlediği Gala Yemeği ile kutladı. Yaf Diesel ailesi, dostları ve sektörün önde gelen isimlerinin katıldığı geceye katılanlar, ünlü şarkıcı Demet Akalın’ın müzik ziyafeti eşliğinde dans gösterileri ile eğlence dolu bir gece geçirdi.

Wyndham Grand İstanbul Kalamış Marina Otel’de düzenlenen gece, Yaf Diesel’in ve kurucusu Yusuf Kanıcı’nın başarı hikayesini anlatan bir video gösterimi ile başladı. Ardından söz alan Yusuf Kanıcı, geceye katılanları selamlayarak şunları söyledi; “Hepimizin bildiği özellikle uzaklara giden çok değer verdiğimiz yakınlarımız için söylediğimiz bir dua vardır. Allah hep iyi insanlarla karşılaştırsın deriz. Ben bu duayı kimden aldığımı bilmiyorum. Ama Çorum’dan 2001 yılında çıktığımdan, denizcilik hayatına atıldığımdan bu güne kadar hep çok iyi insanlarla karşılaştım. Bu akşam gerek şahsıma ve gerekse de Yaf Diesel’e katkısı olan o çok iyi insanların birçoğu burada. Bende buradaki herkes için ayrıca burada olamayan Yaf Diesel’e, bana katkısı olmuş değerli dostlarımız için aynı dileklerde bulunuyorum. Hepinizi Allah iyi insanlarla karşılaştırsın. Yaf Diesel sizlerle birlikte 10 yılda Yaf Gruba dönüştü. İnşallah bundan sonra da emin adımlarla hep birlikte büyümeye devam edeceğiz.”

Kanıcı’nın konuşmasının ardından Milestone Teknik Müdürü Enver Akgündüz, Filo Müdürü Kerem Ersoy, Yaf Diesel Satış Müdürü Barış Bilmez, Finans Müdürü Cengiz Yılmaz, Uluslararası Satın Alma Müdürü Monica Kanıcı ve Rusya Bölge Satış Müdürü Yana Bakır ve Lojistik&Gümrük Müdürü Gülşah Kuzçalı'ya kar payı hisse senedi sertifikası verildi.

Hapag-Lloyd: Konteyner taşımacılığı talebi önemli ölçüde arttı Hapag-Lloyd: Konteyner taşımacılığı talebi önemli ölçüde arttı

Gece, Ünlü şarkıcı Demet Akalın’ın müzik şöleni ve dans gösterileriyle geç saatlere kadar devam etti.

7DENİZ 

Editör: Haber Merkezi