Türkiye’nin en eski denizcilik kuruluşu olan Vapur Donatanları ve Acenteleri Derneği’nin Genel Kurulu bugün dernek merkezinde gerçekleştirildi. Genel Kurul’da yapılan seçime tek listeyle gidildi. Dernek üyeleri, mevcut Başkan Recep Düzgit ve listesindeki isimleri 3 yıllığına yeniden seçti.

Recep Düzgit, Genel Kurul’a hitaben yaptığı konuşmaya Türkiye Cumhuriyeti’nin 100. yılını kutlayarak başladı.  Düzgit, önceki dönem yönetim kurulu üyelerine teşekkür ederek, yapılacak işlerin henüz tamamlanmadığı belirtti. Daha yapacak çok işleri olduğunu vurgulayan Recep Düzgit, başladıkları çalışmaların yeni dönemde de devam edeceğini söyleyerek, üyelere duydukları güvenden dolayı teşekkür etti.

Genel Kurul üyeleri de, 122. yılını kutlayacak olan Türkiye’nin en eski sosyal denizcilik kuruluşu Vapur Donatanları Derneği’ni her alanda temsil eden önceki ve yeni yönetim kuruluna teşekkür ederek, denizcilik sektörünün gelişmesi için yapacakları çalışmalarda başarılar diledi.

Yönetim Kurulu üyeleri ve görev dağılımı şöyle:

Yönetim Kurulu Asil Üyeleri:

Recep Düzgit - Yönetim Kurulu Başkanı

Kenan Türkantos - Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı

Emin Eminoğlu - Genel Sekreter

Murat Denizeri - Sayman

GF, TIME’ın ‘Dünyanın En Sürdürülebilir Şirketleri’ arasında GF, TIME’ın ‘Dünyanın En Sürdürülebilir Şirketleri’ arasında

Henryk Drownıak - Üye

Rifat Karakimseli - Üye

Cihangir İnanç - Üye

7DENİZ

Editör: Haber Merkezi