İMEAK Deniz Ticaret Odası (DTO) Yönetim Kurulu Başkanı Tamer Kıran, Kocaeli Üniversitesi’ne (KOÜ) bağlı eski adı Karamürsel Meslek Yüksekokulu olan eğitim kurumunun Karamürsel Denizcilik Meslek Yüksekokulu adını alması dolayısıyla düzenlenen törene katıldı.

Karamürsel’de düzenlenen törene, Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı (UAB) Bakan Yardımcısı Osman Boyraz, Altınova Belediye Başkanı Dr. Metin Oral, İMEAK DTO Meclis Başkanı Başaran Bayrak, yönetim kurulu üyeleri Burak Akartaş, Orhan Gülcek, İsmail Görgün ve Barış Türkmen, DTO Kocaeli Şube Başkanı Vedat Doğusel, Şube Meclis Başkanı Vefa İbrahim Aracı, Türk Armatörler Birliği Başkanı Cihan Ergenç, Yalova Altınova Tersane Girişimcileri Sanayi ve Ticaret AŞ Yönetim Kurulu Başkanı Şükrü Fazıl Uzun, denizcilik sektörü temsilcileri, öğretim üyeleri ve öğrenciler katılım gösterdi. 

Törende, denizcilik eğitimine katkılarından dolayı Osman Boyraz Tamer Kıran’a, KOÜ Rektörü Prof. Dr. Nuh Zafer Cantürk de Başaran Bayrak’a plaket takdim etti.

Yalova’da tersanede iş kazası: Başmühendis hayatını kaybetti Yalova’da tersanede iş kazası: Başmühendis hayatını kaybetti

Plaket takdiminin ardından yüksek okulun Yangın Eğitim Merkezi Platformu’nun açılışı yapıldı.

KOÜ Denizcilik Fakültesi'ne ziyaret

Tamer Kıran ve DTO heyeti sonrasında Kocaeli Üniversitesi Denizcilik Fakültesi’ni de ziyaret etti. Heyet, Dekan Prof. Dr. Soner Esmer ile okulu gezdi.

7DENİZ

Editör: Haber Merkezi