Koster Armatörleri ve İşletmecileri Derneği (KOSDER) tarafından 22 Ekim'de İstanbul Divan Kuruçeşme’de gerçekleştirilecek ve Hollanda’nın misafir ülke olarak yer alacağı organizasyon, dünyanın dört bir yanından 600’den fazla denizciyi ağırlayacak.

Alanında uzman ve uluslararası deniz taşımacılığında söz sahibi panelistlerin katılacağı SHIPROUTE-24 ile küresel denizciliğin gündeminde yer eden konu başlıkları ve yanıt bekleyen sorular derinlemesine analizlerle ele alınacak.

Asya ile Avrupa’yı birbirine bağlayan ve denizciliğin başkentlerinden birisi olan İstanbul’un unutulmaz manzarası eşliğinde bir araya gelecek sektör temsilcileri, aynı zamanda iletişim ağlarını genişletmek, kendilerine yeni fırsatlar oluşturmak ve profesyonel gelişimlerini daha ileriye taşımak için SHIPROUTE-24’te buluşacak.

Doğusel: Kabotaj Kanunu Türk ekonomisine büyük katkılar sundu Doğusel: Kabotaj Kanunu Türk ekonomisine büyük katkılar sundu

Saat 14.00’te ana tema konuşmasıyla başlayacak ve üç bölümden oluşan konferans programıyla devam edecek olan organizasyon, ardından yapılacak kokteyl ve gala yemeği ile sona erecek.

Sektör temsilcileri SHIPROUTE-24’e ilişkin tüm detaylara, haberlere ve güncellemelere shiproute.org adresinden ulaşabilecek.

SHIPROUTE-24 programına ulaşmak için tıklayınız

7DENİZ

Editör: Haber Merkezi