Sarı Melekler, Misli.com Sultanlar Ligi şampiyonluğu öncesinde de Spor Toto Şampiyonlar Kupası ile başlayıp, CEV Şampiyonlar Ligi yarı finali ve Kupa Voley  finali başarıları ile muazzam bir sezon geçirdi.

Türkiye’de bulunan üç tersanesinde ileri teknoloji ürünü ve çevre dostu römorkör üretimi yapan dünyanın lider üreticisi Sanmar, gelecek sezonda da Fenerbahçe Opet Kadın Voleybol Takımı’na sponsor olmaya devam edecek.

Sanmar Denizcilik Yönetim Kurulu Başkan Vekili Cem Seven: ‘’Takımın başarısından çok memnun olduk. Bütün oyuncularımızı ve teknik ekibimizi kutluyorum. Bu büyük başarıları ile ne kadar gurur duysalar haklarıdır.’’ sözleri ile şampiyonluğa ne kadar sevindiklerini belirtti.

Türk tersaneler römorkör üretiminde liderliği Çin'den aldı Türk tersaneler römorkör üretiminde liderliği Çin'den aldı

Sanmar aynı zamanda, milli kürek sporcularının toplam 15 altın, 11 gümüş ve 5 bronz madalya kazandığı, son derece başarılı bir yılın ardından, 2024 Paris Olimpiyatları için gün sayan Türkiye Kürek Federasyonu ile de sponsorluk anlaşmasını yeniledi.

Cem Seven: “Sanmar olarak, hem uluslararası hem de milli düzeyde ülkemizin sportif başarılarının bir parçası olmaktan gurur duyuyoruz. Sıkı çalışma ve özveri ile istedikleri hedefe ulaşabilmeleri için kadın ve erkek sporcularımıza destek olmayı umduğumuz bu tür anlaşmaları daha sık duyurmak istiyoruz.” diye ekledi.

7DENİZ

Editör: Haber Merkezi