Dökme, sıvı, gaz ve kuru yüklerinden taşınmasında uzmanlaşmış, gemi kiralama, yük elleçleme ve liman operasyonları hizmeti veren Okto Marine, 1. yılını coşkulu bir gece ile kutladı.

Primitif Birahane'de yapılan kutlamaya, denizcilik camiasından çok sayıda kişi katıldı. 

Müzik ve eğlence dolu gecede Okto Marine Kurucu ortaklarından Arda Fırat ile ekip arkadaşları 1. yıl pastasını keserek kadehleri hep beraber kaldırdı. Pasta kesimi sırasında konuşma yapan Arda Fırat, şirketin birinci yılında destekçe olan herkesi bir arada görmek istediklerini belirterek, "Gelebilen ve gelemeyen herkese çok teşekkür ediyoruz. Pastamızı birinci yılımızda emeği geçen herkesle beraber kesmek istedik. Burada herkesin çok çok büyük katkısı var" dedi. 

Kutlamada 7Deniz'e konuşan Arda Fırat, "Birinci yılımız piyasa ve sektörün hareketliliğinden dolayı beklentilerimizin de üzerinde geçti. Bu bizi çok mutlu etti. Genç ve dinamik bir ekibimiz var. Şirketimiz de çok genç. Edindiğimiz tecrübelerimiz ve dinamik ekibimiz ile bugüne kadar gösterdiğimiz başarıyı önümüzdeki yıllarda da kat be kat daha da arttıracağız. Bu bir yılda İstanbul ofisi ile başladık. Önümüzdeki yıllarda farklı ülkelerde farklı ofislerle yürümeyi hedefliyoruz. Büyüme gibi planlarımız var. Ekip olarak önümüze koydumuzu hedefleri bir bir yakaladığımız için çok mutluyuz ve gururluyuz" ifadelerini kullandı. 

Çendik: Türk denizciliği, lider denizci devletler arasında yerini alacaktır Çendik: Türk denizciliği, lider denizci devletler arasında yerini alacaktır

7DENİZ - ÖZEL 

Editör: Haber Merkezi