Denizcilik sektöründe 2013 yılından bu yana hizmet veren Türkiye’nin ilk ve tek Wheelmark sertifikalı LED Seyir Feneri üreticisi Marine Otomasyon Sistemleri (MOS), başta İtalyan Donanması olmak üzere, yüzlerce projede yer alarak aydınlatma hizmeti veren  FABAS ile pazardaki payını arttırmayı hedefliyor. 

Türk denizcilik sektörünün kendi alanında lider firmalarından MOS, geçtiğimiz günlerde dizayn ve tasarım yapan İtalyan aydınlatma grubu FABAS Luce ile distribütörlük anlaşması imzaladı. 

Uzun yıllardır başta İtalyan Donanması olmak üzere askeri gemilere hizmet veren FABAS Luce, sadece İtalya’da değil, dünyanın pek çok ülkesinde askeri projelere aydınlatma grubu tedarik hizmeti veriyor. 

Vedat Doğusel: "2023 yılı ihracatımız 38 milyar dolara ulaştı" Vedat Doğusel: "2023 yılı ihracatımız 38 milyar dolara ulaştı"

MOS, Türkiye’deki askeri projelerde FABAS’ın ürünlerinin de adresi oldu. Firma imzalanan anlaşma ile Türkiye’deki askeri projelerde kendi ürünleriyle birlikte FABAS ürünlerinin teminini sağlayacak. 

7DENİZ - ÖZEL 

Editör: Haber Merkezi