Taşımacılık sektörünün önde gelen şirketlerinden biri olan Medkon Lines, kuruluşunun 15. yılı dolayısıyla bir açıklama yayınladı.

Tamer Kıran'dan 'Dünya Denizciler Günü' mesajı Tamer Kıran'dan 'Dünya Denizciler Günü' mesajı

“10 Haziran 2009 tarihinde kurduğumuz Medkon Lines şirketimizin bugün 15. yılına ulaşmasının mutluluğunu ve gururunu yaşıyoruz” denilen  açıklamada “’Yönümüz Sizsiniz’ mottosu ile yola çıktığımız günden bu yana siz değerli iş ortaklarımıza sınırsız ve kesintisiz hizmet sunmayı amaçladık. Bu yolculukta, sizlerin desteği ile büyüdük ve sizinle birlikte başarılara imza attık” ifadelerine yer verildi.

Medkon’un açıklaması şöyle:

“Medkon markasının altında 15. yılımızı kutlarken, bu başarı hikâyesini tüm dünya genelindeki takım arkadaşlarımız adına büyük bir gururla paylaşmak istiyoruz. Geçmişten bugüne elde ettiğimiz her başarı, sizlerin güveni ve iş birliği sayesinde mümkün oldu.

Ülkemiz başta olmak üzere, hizmet verdiğimiz global pazarlarda değer katarak sağlam adımlarla ilerlemeye devam ediyoruz. Yüksek hizmet kalitesi ve sektördeki güçlü konumumuzla, sizlere sınırsız hizmet sunmaktan gurur duyuyoruz.

Nice güzel yılları birlikte geride bırakmak ve yeni başarılara imza atmak dileğiyle, destekleriniz için teşekkür ederiz.”

7DENİZ

Editör: Haber Merkezi