İTÜ Denizcilik Fakültesi (YDO) Mezunları Derneği İzmir Şubesi'nin geleneksel Bahar Şenliği düzenlendi. 26 Mayıs Pazar günü İzmir’de gerçekleştirilen 13. Geleneksel Denizciler Bahar Şenliğinde davetliler birbirleriyle özlem giderirken bir yandan da doyasıya eğlendi.

Mersin DTO'nun yaptırdığı denizcilik fakültesi üniversiteye devredildi Mersin DTO'nun yaptırdığı denizcilik fakültesi üniversiteye devredildi

Yoğun katılımla gerçekleştirilen şenliğe Ulaştırma ve Altyapı Bakan Yardımcısı Durmuş Ünüvar, Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı Eğitim ve Belgelendirme Daire Başkanı Özer Özbey, İzmir Bölge Liman Başkanı Ünal Hakan Atalan, Aliağa Bölge Liman Başkanı Burak Bulut, İMEAK DTO Aliağa Şubesi Başkanı Adem Şimşek, İTÜ DEFAMED (YDO) Yönetim Kurulu Başkanı Ufuk Teker ve yönetim kurulu üyeleri, kamu ve özel sektör temsilcileri ile mezunlar ve aileleri katıldı.
 
Şenlik havasında geçen buluşmada çeşitli aktiviteler hafızalara kazınırken mezunlar bolca eski günleri yad etti.

"Birlikteysek Güçlüyüz" mottosuyla yola çıkan mezunlar keyifli bir etkinlik gerçekleştirirken bir sonraki etkinlikte buluşmak üzere sözleşti. İTÜ DEFAMED (YDO) İzmir Şubesi Yönetim Kurulu adına Yönetim Kurulu Başkanı Fatih Mehmet Cansever, mezunlara, sponsorlara ve tüm katılımcılara teşekkürlerini iletti.

Etkinlik çekilen toplu hatıra fotoğrafı ile sona erdi.

7DENİZ

Editör: Haber Merkezi