İngiltere Haberleri

İngiltere haberleri ve güncel İngiltere gelişmeleri, İngiltere ile ilgili tüm video, İngiltere fotoğrafları ve İngiltere haberleri 7deniz Haber sitemizde


Dünyadan

İngiltere Kraliyet Donanması bünyesindeki Birleşik Krallık Deniz Ticaret Örgütü (UKMTO), Yemen kıyılarının açıklarında bir geminin saldırıya uğradığını bildirdi.

Dünyadan

İngiltere, Ukrayna savaşı dolayısıyla Rusya'yla ilgili 50'den fazla yeni yaptırım açıkladı. Yaptırım listesinde 3 Türk firması da yer aldı.

Dünyadan

ABD ve İngiltere tarafından Yemen’deki İran destekli Husilere yönelik gece saatlerinde düzenlenen operasyonda 36 Husi noktası vuruldu.

Dünyadan

ABD ve İngiltere, Yemen'deki Husi bölgelerine yeni saldırılar başlattı ve ABD'nin ağır yük gemisine başarılı bir saldırı yapıldığı yönündeki iddiaları...

Güncel

Milli Savunma Bakanlığı kaynakları “İngiltere’nin Ukrayna’ya sattığı mayın avlama gemileri, savaş bitmeden Karadeniz’e giremez” dedi.

Dünyadan

İngiltere ve İtalyan Donanması, Kızıldeniz'e ilave savaş gemileri göndererek ticari gemileri Yemen'deki Husi isyancılarından korumak amacıyla bölgeye konuşlandırılan müttefik donanma...

Dünyadan

İngiltere'de ağustosta Bibby Stockholm gemisine yerleştirilen düzensiz göçmenler, suda bulunan bakteri nedeniyle 4 gün kalıp ayrıldıkları gemiye yeniden yerleştirilmeye başlandı.

Dünyadan

İngiltere, İsrail’e destek amacıyla Doğu Akdeniz’e Kraliyet Donanması’na ait iki gemi ve gözetleme uçağı gönderecek.

Dünyadan

İngiltere İçişleri Bakanlığı, geçtiğimiz ağustos ayında lejyonella bakterisi nedeniyle boşaltılan Bibby Stockholm mavnasına 19 Ekim’den itibaren yeniden düzensiz göçmenlerin yerleştirileceğini...

Dünyadan

İngiltere, yeni nesil nükleer güçlü AUKUS saldırı denizaltısı projesi için 4 milyar sterlin (yaklaşık 133.6 milyar TL) ayırdı.

Dünyadan

Avrupa Adalet divanı, AB üyeliğinden çıkmadan önce İngiltere'nin kullandığı bazı yat yakıtları nedeniyle hükümete 32 milyon euro para cezası verdi.

Liman

Global Yatırım Holding Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Kutman, Avustralya, Çin, Japonya ve İngiltere'de liman baktıklarını açıkladı.

Reklam Bloğu
Reklam Bloğu
Reklam Bloğu
Reklam Bloğu
Reklam Bloğu
Reklam Bloğu
Reklam Bloğu
Reklam Bloğu
Reklam Bloğu
Reklam Bloğu
Reklam Bloğu