İMEAK Deniz Ticaret Odası, (DTO) Yönetim Kurulu Başkanı Tamer Kıran, TFF Eski Y.K. üyesi ve Rize Spor Eski Başkanı Tahir Kıran, Türkiye Gemi İnşa Sanayicileri Birliği (GİSBİR) Yönetim Kurulu Başkanı Murat Kıran, Gökhan Kıran ve Barbaros Kıran’ın annesi Günay Kıran son yolculuğuna uğurlandı.

Üsküdar’da bulunan Marmara Üniversitesi İlahiyat Fakültesi’nde düzenlenen cenaze törenine, Gençlik ve Spor Bakanı Osman Aşkın Bak, Cumhurbaşkanı Recep Tayip Erdoğan’ın kardeşi Mustafa Erdoğan, Eski Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Ahmet Arslan, Ulaştırma ve Altyapı Bakan Yardımcısı Durmuş Ünüvar, Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı Denizcilik Genel Müdürü Ünal Baylan, Tuzla Kaymakamı Ali Akça, Tersaneler ve Kıyı Yapıları Genel Müdürü Salih Tan, spor ve iş dünyasından çok sayıda isim, yabancı firma temsilcileri, armatörler, denizcilik sektöründen binlerce kişi katıldı.

Törende, ilk olarak İMEAK DTO Başkanı Tamer Kıran, TFF Eski Y.K. üyesi ve Rize Spor Eski Başkanı Tahir Kıran, GİSBİR Başkanı Murat Kıran, Gökhan Kıran ve Barbaros Kıran, taziyeleri kabul etti.

Kılınan cenaze namazının ardından Günay Kıran cenazesi defnedilmek üzere Eyüp Aile Mezarlığı’na doğru yola çıktı.

GYİD, Genel Kurulu'nu yaptı GYİD, Genel Kurulu'nu yaptı

7DENİZ - ÖZEL