İTÜ DEFAMED İzmir Şubesi mezunları 'Bahar Şenliği'nde buluştu İTÜ DEFAMED İzmir Şubesi mezunları 'Bahar Şenliği'nde buluştu

AVS Global Ship Supply & Catering ile iş birliği içinde gerçekleştirilen bu özel iftar yemeği, okulun öğrencileri, öğretmenleri ve çok sayıda mezunun katılımıyla renklendi.

Ekol Denizcilik’ten yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi;

Öğrencilerimizin iftar kurulumuna gösterdikleri özveri ve çalışkanlık, öğretmenlerimizin rehberliği ve mezunlarımızın katılımıyla geçmişten bugüne uzanan güçlü bir bağ kurduk. Bir araya gelerek anıları tazeledik, geleceğe dair umutlarımızı paylaştık.

Bu anlamlı organizasyonda emeği geçen herkese, özellikle de okulumuzun mezunlar derneği  (BEDEMED) Yönetim Kurulu Başkanı Erol Aydın'a ve okulumuzun saygıdeğer müdürü Habib Küçükseymen Bey'e,  misafirperverlikleri için kalpten teşekkür ederiz.

Birlik ve beraberlik içinde geçirdiğimiz bu iftar, bize topluluk olmanın güzelliğini bir kez daha hatırlattı. Ekol Denizcilik Eğitim Merkezi ve AVS Global Ship Supply & Catering olarak, eğitim camiamızla birlikte nice güzel etkinliklere imza atmayı diliyoruz.

L19L18L15L17L14L01L10L11L02

Editör: Haber Merkezi