2022 Eylül-Ekim sayısıyla yine önemli konuları ve sektörümüze yönelik değerlendirme ve öngörüleri sayfalarımıza taşıdık. Bu kapsamda değerli makaleleriyle desteklerini bizden esirgemeyen Prof. Dr. Soner Esmer’e ve Hüseyin Akkuş’a ve dergimize katkı sunan tüm değerli dostlarımıza gönülden teşekkür ederiz.

Bu sayıda dergimizin sayfalarına; ID Shipping Agency Kurucu Genel Müdürü İlker Doğruyol, MAST&MCE Denizcilik Kurucu Ortağı Kaptan Onur Arabacıoğlu, Rana Shipping Teknik Müdürü Murat Bakal, Gemi Brokerleri Derneği Başkan yardımcısı ve Yağcı Denizcilik Gemi Kiralama Müdürü İsmail Şahin, Kalamış Denizcilik ve Efe Shipping&Trading Hellas S.A. Genel Müdürü İsmail Demir, Camelot Maritime Ship Crew Training Kurucu Genel Müdürü Emrah Yılmaz Çavuşoğlu, Artı Denizcilik Ortağı ve Satış ve Pazarlama Direktörü Özgür Çağın, Sam Marine Genel Müdürü Ahmet Mirahor, M&M Marine Shipping Genel Müdürü Mehmet Akyol ve FG Maritime’ın Kurucu ortakları Gökhan Demirçiler ve Ferhat Abul konuk oldu.

#denizcilik #denizticareti #maritime #gemi #konteyner #liman #broker #denizyolu #lojistik #navlun #gemiinşa #tersane #yat #tekne #7denizdergisi