Türk denizcilik sektörünün en prestijli ve renkli organizasyonu olma özelliğini taşıyan fuarda Mavi ekosistemin çok yönlülüğünü daha da ileri taşıyan Marinverse de yerini aldı. Deniz sektörüne yeni bir deneyim sunan Marinverse ile çalışmanın yeni yolları belirlenecek, kullanıcılara ekonomi ve zaman kazandırılacak.

 

Seçkin Veral, Cem Yıldırım ve Aral Özer’in hayata geçirdiği Marinverse Marina uygulamasında yapılan önemli geliştirmeler ile yapay zeka ve makine öğrenmesi sayesinde Marina 4.0’ ın temelleri atılmış ve Marina yönetimlerinin tüm süreçleri yeniden şekillendirilmiş oluyor. Marinverse Mobil; yeni iş birliği özellikleri, hava durum bilgisi, sigorta talebi, marina rezervasyonu, seyir defteri, tedarikçi değerlendirme, online ödeme-taksitli ve güvenli alışveriş, market siparişi, tekne kiralama gibi ihtiyaç duyulan tüm profesyonel özellikleri sayesinde yepyeni bir multitasking deneyimi ile deniz tutkunları ve hizmet/ürün sağlayıcılarını tanıştırıyor. Marinverse Dünyası 17 Aralık’ tan itibaren kullanıma açılacaktır. Siz de Marinverse dünyasında yerinizi alın!

 

Marinverse Marina 4.0 ile Yeni Akıllı Araçlar SunuluyorMarinverse Marina uygulaması ile marinaların artık hiç olmadığı kadar akıllı hale getirildiğini ifade eden Marinverse’ın kurucu ortaklarından Cem Yıldırım, “Marinverse Marina uygulamasında sunulan yeni araçlar sayesinde daha üretken olmak şimdi her zamankinden daha kolay. Kullanıcılar, tekne sahipleri ile iletişimlerini kesintisiz ve dijital olarak yönetebiliyor. Kullanıcılar ayrıca Marinverse Marina ile birlikte gelen benzersiz yapay zeka yazılımı ile saha operasyonlarını yönetebilir, raporlayabilir, çalışanlar ile işletmeyi koruyabilir, proaktif önlemler alabilir, süreçlerini geliştirebilir. Harita üzerinden anlık işlemlerini gerçek zamanlı gerçekleştirebilir. Artık marinalar 7/24 online bir yapıya kavuşuyor. Marinalar, Marinverse Marina 4.0 ile dijitalleşirken, kağıt, e-posta, işletmeye ulaşılamama gibi karmaşalardan kurtulup, kesintisiz ve sürekli hizmet ile servis kalitelerini arttırırken aynı anda zaman, iş gücü ve paradan tasarruf etmiş oluyor” dedi.

 

Marinverse Mobil ile Mavi ekosistemde Bağlantı Kurmanın Yeni YollarıYıldırım, “Marinverse’ deki yeni ve benzersiz özellikler ile tüm ihtiyaçlarınızı tek bir platform üzerinden gerçekleştirebilecek ve zaman kazanırken, aynı anda ekonomi sağlayabilecek bir altyapı sunulmaktadır. Marina rezervasyonundan sigorta poliçe teklif talebine, market alışverişinden helikopter kiralamaya kadar tüm ihtiyaçlar takip ve kontrol edebilir, değerlendirebilir ve bu sayede seyirler her zamankinden daha keyifli bir hal alacaktır” şeklinde konuştu.

En büyük gücümüz global satış ağımız En büyük gücümüz global satış ağımız

 

Diğer Marinverse Marina 4.0 Özellikleri• Marinverse OPS ile Marina içerisinde yer alan restoran, teknik servis, temizlik, güvenlik gibi hizmetlerin kesintisiz devam etmesi için online rezervasyon sistemi• Marinverse JET sayesinde misafirler, marina işlemlerini ofise ihtiyaç duymadan bulundukları lokasyondan güvenle gerçekleştirebilir• Marinverse UP, özel talep yönetimini sağlayabilir, özel teklifler hazırlayabilmeye olanak sağlamaktadır. • Marinverse ATM, misafirlerin 7 gün 24 saat pedestal kartlarına bakiye yükleme yapabilmeyi veya yeni kart talebinde bulunabileceği bir deneyim. • Marinverse FX, Marina içerisinde yer alan teknelerin online olarak sayımlarının gerçekleştirebilmesine olanak sağlamaktadır.• Marinverse Control, personel takibinin ve performans değerlendirme raporlarının oluşturulmasına yönelik interaktif bir deneyimdir. • Marinverse Guard, sensör ve görüntü işleme sistemi kullanılarak, hizmet alanınızda maksimum güvenlik deneyimi. • Marinverse Trade, kampanya ve hizmetlere yönelik tüm duyuruların hızlı ve kolay yönetimine olanak sağlar. 

 

7DENİZ 

Editör: Haber Merkezi